NOCLEG24H.PL


Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach


Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach
Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach
Dodane przez: przybylka85
Województwo:ZACHODNIOPOMORSKIE
Miasto:Dąbki
Telefon: +48 94 314 81 67
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://geovita.pl/uzdrowisko-dabki
Adres: 76-156 Dąbki, Letniskowa 4

Okres wakacyjny już tuż, tuż. W związku z epidemią koronawirusa, wiele osób na urlop pozostanie w Polsce. Gdzie się zatem wybrać? Jeżeli decydujemy się na polskie morze, to doskonałym wyborem może okazać się obiekt Geovita w Dąbkach.

Nadmorskie klimaty

Medical Spa w Dąbkach należące do sieci Geovita cechuje się doskonałą lokalizacją. Obiekt znajduje się w bliskiej odległości od morza (zaledwie 100 metrów od linii brzegowej). W niedalekiej odległości od hotelu zlokalizowane jest jezioro Bukowo (650 metrów). 

Oprócz pobytu, istnieje możliwość skorzystania z szerokiej gamy zabiegów Morskiego Instytutu SPA & Wellness. W związku z tym, wypoczynek można uzupełnić o zabiegi odnowy biologicznej. Podkreślenia wymaga również fakt, iż hotel swoją ofertę adresuje do firm szkoleniowych, przedsiębiorców. Na terenie obiektu można zorganizować konferencję lub szkolenie. Sale konferencyjne, którymi dysponuje obiekt mogą być przeznaczone na szkolenia nawet na 120 osób.

Obiekt dysponuje aż 195 miejscami noclegowymi. W pokojach znajdują się prywatne łazienki. Każdy pokój jest wyposażony m.in. w lodówkę, telefon, czy też sprzęt plażowy. 

Jakość w przystępnej cenie

Na stronie internetowej Medical Spa w Dąbkach znajdziemy cennik. Oferta Geovity wydaje się konkurencyjna przede wszystkim ze względu na przystępny zakres cenowy. Porównanie jakości oraz szerokiej oferty obiektu w zestawieniu z udostępnionymi cenami stanowi ofertę wartą zastanowienia.

Reasumując, oferta Medical Spa w Dąbkach może się okazać ciekawą alternatywą zarówno na długie wakacyjne pobyty, jak również na krótki weekendowy wyjazd. 


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Pokoje z własnymi łazienkami, Room serwis, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://geovita.pl/uzdrowisko-dabki/


Opublikowano: 10-06-2020 | Wygaśnie: 30-04-2023 | Wyświetleń: 975 (unikalne: 440)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję