NOCLEG24H.PL


Dwór Sieraków ****


Dwór Sieraków ****
Dwór Sieraków **** Dwór Sieraków **** Dwór Sieraków **** Dwór Sieraków **** Dwór Sieraków **** Dwór Sieraków **** Dwór Sieraków **** Dwór Sieraków **** Dwór Sieraków ****
Dodane przez: jawora
Województwo:MAŁOPOLSKIE
Miasto:Dobczyce
Telefon: (+48) 12 312 24 23
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://www.dworsierakow.pl
Adres: 32-410 Dobczyce Sieraków 233

Hotel Dwór Sieraków - rewelacyjne miejsce na wypoczynek i uroczystości

Jeżeli planujemy wycieczkę, dobrze jest zatrzymać się w Hotelu Dwór Sieraków. Znajduje się on w pięknej, malowniczej okolicy. To idealne miejsce dla ludzi lubiących spokój, ciszę oraz relaks wśród zieleni. Zachęcić do pobytu również powinny  wyróżnienia i rekomendacje. Zobaczyć je można pod ofertą hotelu.

Informacje i oferta

 Do wyboru jest 30 pokoi jednoosobowych lub dwuosobowych. Mamy trzy kategorie: standard, superior oraz junior suite. Wyposażone są w stylu angielskim. Prezentują się one z klasą i luksusowo. Będąc w tym hotelu możemy liczyć na: sieć internetową, mini bar, telewizor, suszarki, komplet ręczników, wygodne łóżka, łazienkę, lustro i wiele innych udogodnień.

 Oferta dla zwierząt - każdy pupil otrzyma ciastko, legowisko oraz miski z wodą. Zwierzęta również mogą przebywać w tym hotelu i są mile widziane.

 Hotel Dwór Sieraków to wspaniałe miejsce na takie uroczystości jak wesela. Do dyspozycji mamy apartament, menu jest interesujące, ładny plener fotograficzny, rabaty dla dzieci, obiad z 4 dań (potrawy są smaczne z wysokiej jakości produktów), wina, sala jest imponująca. Wszystkie informacje na temat organizacji podano na stronie internetowej oraz można się dowiadywać dzwoniąc lub pisząc wiadomość.

 Jakich atrakcji można oczekiwać?

 Oglądając stronę hotelu zobaczymy, że mamy kilka pakietów do wyboru. Dzielą się one na pobytowe i spa. Dla osób aktywnych są takie rozrywki jak: rowery, kąpiele itp. Goście którzy wolą spędzić czas w spa, mogą iść na masaże, do jacuzzi, zapisać się na zabiegi pielęgnacyjne itp.


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Parking, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: https://www.dworsierakow.pl


Opublikowano: 15-06-2020 | Wygaśnie: 29-04-2023 | Wyświetleń: 707 (unikalne: 360)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję