NOCLEG24H.PL


Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo


Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo
Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo
Dodane przez: jawora
Województwo:ŚLĄSKIE
Miasto:Szczyrk
Telefon: +48 33 81 97 300
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://www.orle-gniazdo.pl
Adres: 43-370 Szczyrk Wrzosowa 28a

Orle Gniazdo - wypoczynek z odnową biologiczną.


Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo to propozycja noclegu przygotowana dla turystów odwiedzających Beskidy. Obiekt został uznany za najwyższy hotel zlokalizowany na terenie Szczyrku, co gwarantuje odwiedzającym doskonałe, górskie widoki. Na terenie kompleksu cyklicznie odbywają się duże wydarzenia, m.in. Mistrzostwa Polski w szachach. W 2016 roku zmienił się właściciel hotelu i od tego momentu trwają intensywne prace modernizacyjne, których efekty są już doceniane przez gości.
Funkcje pełnione przez Orle Gniazdo:

Hotel składa się z 6 kondygnacji. Do dyspozycji gości jest około 100 pokoi, które maksymalnie mogą pomieścić cztery osoby. Każdy z nich wyposażony jest w prywatną łazienkę i TV, a niektóre oferują bezpośredni widok na Skrzyczne. Orle Gniazdo posiada również sale konferencyjne, co szczególnie poszukują organizatorzy szkoleń i konferencji. Sale są wyposażone w niezbędny sprzęt, a korzystanie z niego jest uwzględnione w cenie. W kwestii wyżywienia, odwiedzający mają pole wyboru spośród 5 restauracji.
Usługi dodatkowe - odnowa biologiczna:

Na terenie obiektu znajduje się gabinet fizjoterapii i masażu, który cieszy się wysoką renomą i uznaniem odwiedzających. Goście za dodatkową opłatą mogą korzystać z masaży, kinezyterapii, a także fizykoterapii. Gabinety są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. W sezonie letnim odwiedzający mogą bezpłatnie korzystać z basenu i leżaków. Za dodatkową opłatą basen dostępny jest również dla osób spoza hotelu. Na miejscu dostępna jest także sauna sucha - czynna cały rok. 


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Ogród, Plac zabaw dla dzieci, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Basen odkryty
Języki używane w obiekcie: polski, angielski
Strona www: https://www.orle-gniazdo.pl


Opublikowano: 15-06-2020 | Wygaśnie: 29-04-2023 | Wyświetleń: 748 (unikalne: 395)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję