NOCLEG24H.PL


Hotel Lenart ****


Hotel Lenart ****
Hotel Lenart **** Hotel Lenart **** Hotel Lenart **** Hotel Lenart **** Hotel Lenart **** Hotel Lenart **** Hotel Lenart **** Hotel Lenart **** Hotel Lenart ****
Dodane przez: jawora
Województwo:MAŁOPOLSKIE
Miasto:Wieliczka
Telefon: +48 12 32 83 100
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://hotellenart.pl
Adres: 32-020 Wieliczka Narutowicza 1

Dlaczego warto wybrać Hotel Lenart****

Małopolska to dobre miejsce by wyjechać, na urlop, czy zorganizować szkolenie, konferencję lub imprezę np. firmową. Baza hoteli czy miejsc noclegowych jest duża. Ale jeśli chce się wybrać hotel, który będzie atrakcyjny dla każdego, to tylko hotel Lenart w Krakowie. 
Z czego można skorzystać?

Hotel w swojej ofercie ma aż 62 pokoje i apartamenty, wszystkie w wysokim standardzie, różnej wielkości, i tak zaprojektowane, by każdy gość czuł się jak u siebie w domu. 11 sal konferencyjnych sprawdzi się przy organizacji różnych eventów, jak szkolenia czy konferencje czy kongresy. Dobrze sprawdzą się również przy prowadzeniu różnego rodzaju warsztatów, a maksymalna ilość gości to 500 osób, a już powyżej 100 osób hotel zapewnia dla swoich gości dodatkowe atrakcje, m. in  wiejski stół, ze specjałami tradycyjnej polskiej kuchni, czy darmowa lampka wina. 
Kolejną rzeczą jest organizacja przyjęć. Jednych z popularniejszych są wesela. Cała obsługa hotelowa dba o każdy szczegół, by zabawa weselna była jak najbardziej udana. I dba nie tylko o wesele ale również same przygotowania przed ślubne. Panna młoda może przygotowywać się do zaślubin w hotelu. 
Czego nie ma gdzie indziej...

Hotel znajduję się w Wieliczce, niedaleko Krakowa. Miejscowość ma swój niepowtarzalny urok i wdzięk.  w pobliżu znajduję się, ciągle czynna kopalnia soli. Kolejną rzeczą jest przyjmowanie zwierząt w hotelu, w dodatku pupile mają pobyt za darmo. Hotel organizuję też imprezy taneczne, na których można się wyszaleć. Darmowy parking przed budynkiem może zmieścić 200 samochodów. Jednak najciekawszą atrakcją, jaką może zorganizować hotel jest przelot helikopterem, w wybranym przez siebie kierunku. 


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Klimatyzacja, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski, angielski
Strona www: https://hotellenart.pl/


Opublikowano: 15-06-2020 | Wygaśnie: 29-04-2023 | Wyświetleń: 644 (unikalne: 325)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję