NOCLEG24H.PL


Ośrodek Stary Młyn


Ośrodek Stary Młyn
Ośrodek Stary Młyn Ośrodek Stary Młyn Ośrodek Stary Młyn Ośrodek Stary Młyn Ośrodek Stary Młyn Ośrodek Stary Młyn Ośrodek Stary Młyn Ośrodek Stary Młyn Ośrodek Stary Młyn
Dodane przez: przybylka85
Województwo:ŁÓDZKIE
Miasto:Bolesławiec
Telefon: +48 604 599 773
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.stary-mlyn.pl
Adres: 98-430 Bolesławiec, Młyńska 11

Niedaleko Wieruszowa, w miejscowości założonej w XIII wieku, tam, gdzie stykają się ziemie wielkopolskie, łódzkie i opolskie, znajduje się wyjątkowe miejsce. W 2-3 godziny można tam odjechać z największych polskich miast: Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Katowic. I zdecydowanie warto.

Konferencja? Wesele? Aktywny wypoczynek? Cisza i spokój?

Otoczony zielenią, lasami i rozlewiskiem rzeki Prosny ośrodek ma wiele do zaoferowania. Począwszy od pięknej okolicy, bogatej w zabytki, której znakiem rozpoznawczym jest stojąca niedaleko Starego Młyna XIII-wieczna baszta z pozostałościami murów obronnych.

W skład ośrodka wchodzi hotel (Gościniec Młynarz), gdzie łatwo poczuć się swobodnie i domowo, oraz Karczma Młynarzówka, specjalizująca się w kuchni regionalnej, w tym domowymi pierogami, smalcem i ogórkami z beczki. Stary Młyn to też 4 w pełni wyposażone sale konferencyjne, 10 domków kempingowych, sala bankietowa na 150 osób oraz wiata grillowa.

Stary Młyn jest dobrym miejscem i dla rodzinnych wyjazdów, i dla imprez okolicznościowych oraz konferencji. Sprawdzona obsługa potrafi odpowiednio obsłużyć wszystkich gości.

Mnogość atrakcji

Bez względu na to, czy ktoś szuka zieleni i ciszy, czy mocnych wrażeń, znajdzie w Starym Młynie coś dla siebie. Piękną okolicę bogatą w zabytki można zwiedzać pieszo, rowerem, a także klimatyczną bryczką. Dla osób lubiących silniejsze doznania dostępne są m.in. jazdy quadami. Osoby dbające o swoją kondycję mogą korzystać z siłowni oraz boisk do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki.

Organizujemy także imprezy tematyczne: pokazy walk rycerskich, biesiady z wiedźmami czy zawody strzeleckie, jak również ogniska z grillem i pieczenie dzika.

Ośrodek Stary Młyn to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić. Nadaje się  pracy podczas konferencji, ale też i do zasłużonego wypoczynku wśród zieleni i ciszy.


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://www.stary-mlyn.pl


Opublikowano: 16-06-2020 | Wygaśnie: 16-06-2022 | Wyświetleń: 515 (unikalne: 316)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję