NOCLEG24H.PL


Fabryka Wełny Hotel & Spa


Fabryka Wełny Hotel & Spa
Fabryka Wełny Hotel & Spa Fabryka Wełny Hotel & Spa Fabryka Wełny Hotel & Spa Fabryka Wełny Hotel & Spa Fabryka Wełny Hotel & Spa Fabryka Wełny Hotel & Spa Fabryka Wełny Hotel & Spa Fabryka Wełny Hotel & Spa Fabryka Wełny Hotel & Spa
Dodane przez: przybylka85
Województwo:ŁÓDZKIE
Miasto:Pabianice
Telefon: +48 42 206 88 88
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.fabrykawelny.pl
Adres: 95-200 Pabianice, Grobelna 4 / koło Łodzi

Rewitalizacja to słowo powszechnie ostatnio używane w centralnej Polsce w zagłębiu przemysłu włókienniczego obejmującego Łódź z miastami satelickimi. Rewitalizacja przywraca do życia XIX- wieczne budynki pofabryczne. Dostają one szanse na nowe życie, zamieniając się w ekskluzywne osiedla mieszkaniowe, czy inne budowle jak na przykład hotele. Wzorcowym obiektem takiej metamorfozy jest Fabryka Wełny Hotel & Spa w Pabianicach w pobliżu Łodzi. Hotel nawiązuje do historycznej przeszłości nie tylko poprzez nazwę, ale też informuje, że znajduje się na terenie dawnego imperium rodziny Baruchów, producentów tkanin bawełnianych. Taka etykieta zabytkowa nobilituje, nadaje prestiż i wyróżnia.

Butikowy hotel w centrum Polski

Kameralne i bezpieczne miejsce tworzone z myślą o Gościach

Hotel Fabryka Wełny oferuje 54 eleganckie a zarazem unikatowe pokoje, w tym przystosowane do wypoczynku z rodziną oraz 4 ekskluzywne apartamenty. Łącznie obiekt dysponuje 105 miejscami noclegowymi. 

 

Historia i nowoczesność

Hotel zachowuje industrialny charakter. Jest stylowy, ale równocześnie bardzo współczesny. Pokoje odznaczają się charakterystycznym designem industrialnym. Historia współgra tu z internetem, klimatyzacją, nowoczesnym telewizorem. Pamiętając o wygodzie gości w wyposażeniu są między innymi zestaw do parzenia kawy, czy herbaty i suszarka do włosów. Można tu też pracować przy wygodnym biurku, a dokumenty firmowe zabezpieczyć w sejfie. Do dyspozycji goście mają również komfortowe apartamenty.

Strefa biznesu

Hotel zadowoli też biznesmenów organizujących konferencje czy szkolenia dla licznej grupy uczestników, ale też i kameralne spotkania czy eventy. Sale konferencyjne można łączyć lub dzielić w zależności od potrzeb, a nowoczesny sprzęt multimedialny, bezprzewodowy internet i mikrofony, flipcharty i sztalugi znakomicie ułatwiają pracę.

Odpoczynek i relaks

Dobrze wyposażone jest hotelowe SPA WELLNESS. Można tu skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych oraz z tradycyjnych masaży. Dla chętnych są masaże egzotyczne, które nie tylko relaksują, ale są zabiegami holistycznymi. Na zainteresowanych czeka też kręgielnia i maszynownia.

Restauracje Wzorcownia i Przędzalnia

Dwie znakomite restauracje Wzorcownia i Przędzalnia prowadzone są przez rewelacyjnych szefów kuchni, wielokrotnie nagradzanych za autorskie potrawy i kompozycje menu. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych produktów najwyższej jakości. Uwzględnia się też oczekiwania wegetarian i gości ze specjalnymi wymaganiami dietetycznymi.

Jeżeli do tych zalet hotelowych dodamy miłą, gotową do pomocy czy rady obsługę i zawsze uśmiechnięty personel recepcji to stwierdzimy, że w takim otoczeniu czujemy się tak dobrze, że chętnie będziemy tu wracać. Fabryka Wełny Hotel & Spa kontynuuje splendor swojego dziedzictwa.


Opcje oferty / udogodnienia: Pokoje z własnymi łazienkami, Room serwis, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu, Obiekt przystosowany dla osób z niepełnosprawnością
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://www.fabrykawelny.pl


Opublikowano: 17-06-2020 | Wygaśnie: 17-06-2021 | Wyświetleń: 302 (unikalne: 172)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję