NOCLEG24H.PL


Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO


Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO
Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO
Dodane przez: przybylka85
Województwo:ŁÓDZKIE
Miasto:Smardzewice
Telefon: 44 726 40 00
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.centrummolo.pl
Adres: 97-213 Smardzewice, Klonowa 16

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO znajdujące się w Smardzewicach miejscowości położonej w pobliżu Tomaszowa Mazowieckiego, jest kwintesencją tego, co można uznać za wspaniałe miejsce dla rodzin, singli i biznesu.

POŁOŻENIE i HISTORIA

Smardzewice leżą na wyjątkowo malowniczym terenie pośród niebieskich źródeł i Zalewu Sulejowskiego i w regionie bogatym w atrakcje turystyczne. W okolicy znajduje się jedyny w centralnej Polsce rezerwat żubrów utworzony przed drugą wojną światową z inicjatywy prezydenta RP Ignacego Mościckiego oraz odkrywkowa kopalnia piasku kwarcowego. Kopalnię, która jest największym złożem w Europie, można oglądać z różnych punktów widokowych. Z kolei w samych Smardzewicach w klasztorze franciszkanów mieści się sanktuarium, będące jednym z najciekawszych miejsc kultu św. Anny. Sam Zalew Sulejowski powstał w latach 1969-1974 w wyniku pobudowanej tamy na rzece Pilicy. Zorganizowano to kąpieliska, plaże, pola biwakowe, umożliwiono uprawianie wędkarstwa, żeglarstwa, kajakarstwa i windsurfingu. Otaczające Zalew lasy sosnowe Sulejowskiego Parku Krajobrazowego tworzą mikroklimat zbawienny dla zdrowia.

Z tych atutów Smardzewic i okolicy korzystają w pełni goście Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO.

OFERTA DLA GOŚCI

Hotel Molo dysponuje 100 pokojami standardowymi i typu LUX. Wszystkie z łazienkami, tarasami, TV i WiFi. Pokoje są urządzone wygodnie i funkcjonalnie. W hotelu można zamówić saunę jacuzzi i wejście na basen w pobliskim Hotelu Magellan. Hotel aprobuje pobyt z ulubionym zwierzakiem za niewielką dopłatą. Duże zniżki w opłatach mają dzieci do 12 lat, a za maluchy do 3 lat w ogóle nie pobiera się żadnych płatności. Pobyt tutaj nie rujnuje kieszeni, jest dostępny nawet dla dużej rodziny.

Koszty pobytu również są przyjazne dla organizatorów szkoleń czy konferencji. Zachętą jest też wysoki poziom technicznego wyposażenia sal konferencyjnych. Na powierzchni 4302 zgromadzone są niezbędne urządzenia elektroniczne, łącza internetowe WiFi i LAN oraz odpowiednie nagłośnienie. Centrum organizuje również imprezy integracyjne dla firm i różne imprezy okolicznościowe na zamówienie klientów.

Atrakcje wodne i sportowe przygotowywane są tutaj nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. Mają one tu również pokój i plac zabaw, basen i wypożyczalnię rowerów.

Jeżeli do tych atutów Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnego MOLO dodać bliskość takich aglomeracji jak Łódź i Warszawa to widać, że wyprawa do Smardzewic z tych miast i okolic jest łatwa, niekłopotliwa i taką podróżą nie można się zmęczyć. W sytuacji wypraw rodzinnych z dziećmi czy z seniorami jest to niezaprzeczalnym plusem i zachętą do częstych odwiedzin.


Opcje oferty / udogodnienia: Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://www.centrummolo.pl


Opublikowano: 17-06-2020 | Wygaśnie: 29-04-2023 | Wyświetleń: 598 (unikalne: 335)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję