NOCLEG24H.PL


Dworek Biały Domek


Dworek Biały Domek
Dworek Biały Domek Dworek Biały Domek Dworek Biały Domek Dworek Biały Domek Dworek Biały Domek Dworek Biały Domek Dworek Biały Domek Dworek Biały Domek Dworek Biały Domek
Dodane przez: przybylka85
Województwo:ŁÓDZKIE
Miasto:Smardzewice
Telefon: +48.447318053
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.dworekbialydomek.pl
Adres: 97-213 Smardzewice, Zacisze 24

Kiedy decydujemy się spędzić wakacje w naszym kraju. Szukamy idealnego miejsca na urlop musimy zastanowić się, czego oczekujemy od miejsca, które ma nam pomóc odpocząć, zrelaksować się i nabrać sił na kolejne miesiące. Warto poszukać takiego miejsca, które nie jest zbyt popularne, wtedy będziemy mieć pewność, że w spokoju spędzimy tam czas i nikt nie zakłóci nam tak wymarzonego odpoczynku. W Polsce znajdziemy wiele dworków i pałacyków, które zostały odrestaurowane i obecnie pełnią funkcję hoteli i pensjonatów.  Jednym z takich miejsc jest Dworek Biały Domek znajdujący się w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim w województwie łódzkim.

Oferta Białego Domku

To właśnie tu, blisko 100 lat temu, prezydent Ignacy Mościcki urządził dożynki. Wydarzenie to upamiętnia tablica, która znajduje się w recepcji Białego Domku. Pięknie urządzone i komfortowe pokoje pozwolą poczuć klimat tamtych lat i pomogą przenieść się w czasie. Natomiast w restauracji będzie można skosztować najwyższej jakości produktów pochodzących od lokalnych dostawców, a także wypić regionalne piwa, wina, nalewki czy miody pitne. Hotel oferuje również możliwość zorganizowania imprez rodzinnych - chrzcin, Komunii Świętych, wesel, jubileuszy - a także szkoleń i spotkań biznesowych. 

Lokalne atrakcje 

Bliska odległość od Zalewu Sulejowskiego zapewnia możliwość skorzystania z kąpieli słonecznych na niewielkiej plaży, wynajmu łódki lub połowu ryb. Nieopodal Smardzewic znajduje się popularny rezerwat żubrów, gdzie możemy bezpośrednio obcować z naturą.


Opcje oferty / udogodnienia: Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://www.dworekbialydomek.pl


Opublikowano: 17-06-2020 | Wygaśnie: 29-04-2023 | Wyświetleń: 520 (unikalne: 278)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję