NOCLEG24H.PL


Airport Hotel Okęcie


Airport Hotel Okęcie
Airport Hotel Okęcie Airport Hotel Okęcie Airport Hotel Okęcie Airport Hotel Okęcie Airport Hotel Okęcie Airport Hotel Okęcie Airport Hotel Okęcie Airport Hotel Okęcie Airport Hotel Okęcie
Dodane przez: przybylka85
Województwo:MAZOWIECKIE
Miasto:Warszawa
Telefon: +48 22 456 04 00
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.airporthotel.pl
Adres: 02-148 Warszawa, Komitetu Obrony Robotników 24

Airport Hotel Okęcie znajduje się jedynie 1 km od lotniska Okęcie w stolicy. Bliskość lotniska jest istotna dla często podróżujących wojażerów. Przylatując do Warszawy zmęczeni podróżą pasażerowie linii lotniczych, mogą szybko w hotelu zrelaksować się i zregenerować siły. Natomiast wylatujący z Warszawy goście hotelu, mają w pobliżu lotnisko i nie potrzebują tracić czasu i sił na przemierzanie dużej odległości, aby dotrzeć na swój samolot.

Usługi na najwyższym poziomie

Airport Hotel Okęcie oferuje pokoje komfortowe, doskonale wyposażone i dostosowujące się do indywidualnych potrzeb gościa. Poza nowoczesnym telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych, bezpłatnym WiFi, można skorzystać z programu „Pillow & Bed”. Można zażyczyć sobie specjalną ortopedyczną poduszkę, miękką lub twardą poduszkę albo wałek. Każde łóżko posiada odpowiednio twardy i sztywny materac na który – dla własnej wygody – można nałożyć termoelastyczną nakładkę. Każdy pokój ma podgrzewaną podłogę oraz nowoczesną łazienkę.

Goście mają do dyspozycji również m.in. masaże, sauna parowa oraz łaźnia błotna. Niesamowite doznania zapewnia w SPA prysznic wrażeń. Kąpiel wzbogacona jest różnokolorowymi efektami świetlnymi, zapachami olejków eterycznych, odgłosami natury. Taka kąpiel będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zmysły gości pobudza wytworna i oryginalna kuchnia. Każda serwowana potrawa na talerzu to dopracowane niemal artystycznie mini-dzieło.

Dwie restauracje Mirage i Polska zatrudniają mistrzów kuchni i raczą gości mistrzowskimi daniami. Deser można spożyć w Bar Café. Serwowane delicje pochodzą niemal z całego świata.

Przykładem może być czekolada sprowadzana z różnych stron.

Atrakcją szczególną jest lokal Aviator Bar & Lounge znajdujący się na 10 piętrze budynku hotelowego. Rozpościerający się stąd widok zapiera dech w piersiach i zostanie w pamięci na wiele lat.

Czworonożni przyjaciele

Spokojni mogą być właściciele zwierząt. Airport Hotel Okęcie akceptuje pobyt czworonożnych przyjaciół. W końcu każdy zwierzak jest w najlepszej kondycji psychicznej, gdy może pozostać przy swoim właścicielu.

Hotel Airport Hotel Okęcie dokłada wszelkich starań, aby zakwaterowani goście byli zadowoleni, usatysfakcjonowani i wręcz zachwyceni pobytem. Dobrze obsłużony klient to klient lojalny i wracający kolejny raz do miejsca, które wzbudziło jego uznanie.


Opcje oferty / udogodnienia: Pokoje z własnymi łazienkami, Room serwis, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://www.airporthotel.pl


Opublikowano: 17-06-2020 | Wygaśnie: 29-04-2023 | Wyświetleń: 890 (unikalne: 488)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję