NOCLEG24H.PL


Hotel KRUK***


Hotel KRUK***
Hotel KRUK*** Hotel KRUK*** Hotel KRUK*** Hotel KRUK*** Hotel KRUK*** Hotel KRUK*** Hotel KRUK*** Hotel KRUK*** Hotel KRUK***
Dodane przez: przybylka85
Województwo:ŁÓDZKIE
Miasto:Smardzewice
Telefon: +44 710-15-05
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://hotelkruk.pl
Adres: 97-213 Smardzewice, Swolszewice Małe Borki 80

Jeżeli ktoś zastanawia się nad idealnym prezentem dla żony, rodziny czy współpracowników, to bardzo dobrym pomysłem jest wycieczka. A mianowicie pobyt w Hotelu Kruk. To piękne miejsce z interesująca ofertą.

Pokoje do wynajęcia

Każdy gość ma do wyboru 36 pomieszczeń i możne wybrać opcję ze śniadaniem lub bez. Pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizję, internet wi-fi, wygodne łóżka, lampkę, stoliki lub szafeczki. Wyglądają one luksusowo i są komfortowe. Z pewnością to idealne miejsce na weekend we dwoje czy urlop.

Jak spędzić czas wolny?

Na pewno warto pójść do restauracji. Prezentuje się ona elegancko i klimatycznie. Stoliki nakryte białym obrusem, na nich stoją wazony z kwiatami. Krzesła brązowe z czarnym poszyciem. Na ścianach wiszą cudowne obrazy. Sala jest duża, a uroku dodają jej łuki. Wspaniałe miejsce w którym serwowane są pyszne dania z najlepszej jakości produktów.

Będąc w Hotelu Kruk warto wybrać się na ognisko i biesiady. Pośpiewać można staropolskie utwory. Spędzić czas na świeżym powietrzu otaczając się przyrodą.

Interesujący do obejrzenia jest również Zalew Sulejowski. Wspaniałe miejsce na spacer czy łowienie ryb, podziwianie natury. Tutaj każdy się relaksuje, odpocznie od gonitwy życia codziennego, zmartwień itp.

Wesela i konferencje

Hotel Kruk oferuje swoim gościom wynajem sali na wesela. Przeglądając ofertę  można zobaczyć wiele niespodzianek dla nowożeńców oraz ułatwień w organizacji.

Oglądając stronę internetową zobaczymy także ofertę biznesową. W Hotelu Kruk zaplanujemy niezapomniane spotkanie ze współpracownikami.


Opcje oferty / udogodnienia: Parking, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://hotelkruk.pl


Opublikowano: 18-06-2020 | Wygaśnie: 29-04-2023 | Wyświetleń: 656 (unikalne: 351)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję