NOCLEG24H.PL


Hotel Echo ***


Hotel Echo ***
Hotel Echo *** Hotel Echo *** Hotel Echo *** Hotel Echo *** Hotel Echo *** Hotel Echo *** Hotel Echo *** Hotel Echo *** Hotel Echo ***
Dodane przez: jawora
Województwo:ŚWIĘTOKRZYSKIE
Miasto:Kielce
Telefon: 512 713 594
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://hotelecho.eu
Adres: 25-900 Kielce Cedzyna 44C

Hotel Echo znajduje się w Cedzynie, oddalonej od Kielc o 7 km w kierunku na Opatów, Lublin. Ta wypoczynkowa miejscowość ma swojej położenie w centrum Gór świętokrzyskich, w okolicy zalewu na rzece Lubrzance. Jest to największy w regionie, sztuczny zbiornik wodny. Oprócz tego w okolicy można znaleźć wiele wzgórz, lasów i pól, które zapewnią spokój i szansę na cudowny wypoczynek.

Do dyspozycji gości przeznaczonych jest 51 pokoi hotelowych, oferujących łącznie 91 łóżek. Klienci mają możliwość wyboru pomiędzy pokojami 1, 2, 3, i 4-osobowymi. Każdy z nich posiada własną łazienkę z natryskiem, umywalką i WC. Oprócz tego w skład wyposażenia pomieszczeń wchodzą telefon i TV-sat. 11 pokoi 2-osobowych zostało przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowo w hotelu znajduje się winda, automatycznie otwierane drzwi, a do wejścia prowadzi podjazd. Dzięki tym udogodnieniom budynek spełnia warunki potrzebne do obsługi osób niepełnosprawnych z dysfunkcją narządów ruchu. Goście mają także możliwość skorzystania z bezprzewodowego i bezpłatnego dostępu do internetu.

Goście hotelowi posiadają także możliwość korzystania z kompleksu wielofunkcyjnych sal konferencyjnych. Są one wyposażone w nowoczesną infrastrukturę techniczną, która zapewnia możliwość organizacji imprez każdego rodzaju, nawet dla 400 osób. Ponadto istnieje opcja wynajęcia dużej sali okolicznościowej, gdzie organizowane są przyjęcia weselne. Menu na tę okazję zapewnia 5 ciepłych dań, bufet szwedzki z przekąskami na stołach oraz serwis kawowo-herbaciany. Para młoda otrzymuje pokój w prezencie, a dla gości przygotowany jest specjalny rabat.


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Parking, Pokoje z własnymi łazienkami, Room serwis, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski, angielski
Łączna ilość pokoi: 51
Strona www: https://hotelecho.eu/


Opublikowano: 18-06-2020 | Wygaśnie: 29-04-2023 | Wyświetleń: 746 (unikalne: 329)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję