NOCLEG24H.PL


WAW Hotel


WAW Hotel
WAW Hotel WAW Hotel WAW Hotel WAW Hotel WAW Hotel WAW Hotel WAW Hotel WAW Hotel WAW Hotel
Dodane przez: przybylka85
Województwo:MAZOWIECKIE
Miasto:Warszawa
Telefon: 502 921 750
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://wawhotel.pl
Adres: 02-290 Warszawa, Dzwonkowa 62

Przekrój gości hotelowych jest bardzo różnorodny. Są to indywidualne osoby, rodziny, oraz grupy mniej lub bardziej liczne. Zazwyczaj znalezienie hotelu dysponującego pokojem dla 3-ch osób jest problematyczne, nie mówiąc już o pokojach 4- lub 5-osobowych. WAW Hotel usuwa te niedogodności. Do dyspozycji są tu pokoje nawet 5-osobowe. Powierzchnia pokoju zwiększa się proporcjonalnie do liczby gości co sprawia, że pomieszczenia są przestrzenne i każdy z gości ma swój przysłowiowy kącik. Daje to poczucie komfortu w szczególności w sytuacji, gdy zmęczenie po podróży jest znaczne i miejsce zbyt zatłoczone może drażnić.

Finezyjna kuchnia z nutką Slow Food

Do dyspozycji gości są restauracja i lobby bar. Restauracja przygotowując potrawy, stosuje zasadę slow food w oparciu o przepisy tradycyjnej kuchni. Zgodnie jest to z najnowszym trendem w dietetyce – należy jeść to co w danym kraju rośnie. Wyklucza się w uprawach stosowanie pestycydów, czyli dania są komponowane wyłącznie z naturalnych kultur rolnych. Dobrze zbilansowane posiłki estetycznie podane na talerzach powodują, że goście delektują się nimi i celebrują ich smak. Każdy, kto choć raz jadł w restauracji w WAW Hotel smak kulinariów zapamięta na długo.

W samym sercu hotelu między restauracją a recepcją znajduje się Lobby Bar. Można tu wypić dobrą kawę lub herbatę, przeczytać aktualną prasę lub coś przekąsić. Dla chętnych jest dostępny automat Vendingowy.

WAW Hotel zaspokoi potrzeby również wymagających biznesmenów. Mają oni do dyspozycji dobrze wyposażone sale przygotowane do konferencji i szkoleń. Profesjonalna obsługa zadba o przerwy kawowe oraz spełni również inne życzenia.

Lokalizacja i inne zalety

WAW Hotel położony jest blisko lotniska Chopina. Idealny hotel dla tych podróżnych przyjeżdżających i wyjeżdżających ze stolicy, którzy nie chcą tracić czasu na dojazd na swój lot. Jest idealny również dla tych, którzy są zainteresowani zakupami w pobliskich galeriach handlowych takich jak: Galeria Mokotów, Centrum Łopuszańska, Centrum Krakowska. Docenią go również ci, którzy nie chcą wydawać fortuny na nocleg.

WAW Hotel to miejsce, gdzie podróżny poczuje się zaopiekowany i zadbany. Do tego opłaty za świadczone usługi nie wydrenują kieszeni. Czegóż chcieć więcej? WAW Hotel to ciekawa i atrakcyjna propozycja dla wszystkich.Opublikowano: 18-06-2020 | Wygaśnie: 18-07-2022 | Wyświetleń: 450 (unikalne: 252)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję