NOCLEG24H.PL


Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe


Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe
Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe
Dodane przez: przybylka85
Województwo:MAZOWIECKIE
Miasto:Serock
Telefon: +48 22 768 90 00
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://www.warszawianka.pl
Adres: 05-140 Serock, Jachranka 77

Hotel Warszawianka to eleganckie miejsce. Jest to hotel oferujący wiele atrakcji. Nie brakuje w nim wygodnych pokoi. Można kupić wygodny pobyt weekendowy, w hotelu jest też aquapark. Jest to dobre miejsce do odpoczywania, jest w nim basen sportowy. Obecnie coraz więcej osób zagląda do tego hotelu, aby popływać. Atutem obiektu jest jego lokalizacja - tylko 40 minut jazdy od Warszawy, co daje możliwość wypadów do Warszawy i zwiedzania tego miasta. 

Co oferuje hotel?

Hotel Warszawianka zapewnia:

* wygodne noclegi - pokoje junior suite, senior suite oraz apartament prezydencki

* aquapark

* smaczne posiłki

* pobyty pakietowe - weekendowe lub dłuższe

* beztroskie wakacje na prywatnej plaży

Miejsce jest bezpieczne, czyste, ładnie urządzone. W hotelu mieści się centrum kongresowe, w którym organizowane są konferencje, seminaria oraz inne wydarzenia. W hotelu Warszawianka można spędzić weekend, urlop lub zajrzeć na święta. Miejsce to jest dobre dla seniora, singla, pary czy całej rodziny. Dzieci nie nudzą się w tym hotelu, ponieważ jest im dedykowana specjalna oferta. Specjalnie dla nich jest centrum kreatywnej zabawy. W hotelu jest fitness oraz Club 77 i kręgielnia. Doskonale można spędzić wolny czas. Dzisiaj do tego miejsca zagląda wiele osób i cieszy się jego bogatą atrakcją. W hotelu jest możliwość gry w squasha. W hotelu są cztery restauracje oraz bary. 

Hotel Warszawianka jest nowoczesny, czysty i elegancki. Pobyt w nim jest dobrą ofertą dla klientów indywidualnych oraz gości firmowych. 


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu, Obiekt przystosowany dla osób z niepełnosprawnością, Basen kryty
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: https://www.warszawianka.pl


Opublikowano: 18-06-2020 | Wygaśnie: 25-01-2023 | Wyświetleń: 665 (unikalne: 332)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję