NOCLEG24H.PL


Hotel Sadova****


Hotel Sadova****
Hotel Sadova**** Hotel Sadova**** Hotel Sadova**** Hotel Sadova**** Hotel Sadova**** Hotel Sadova**** Hotel Sadova**** Hotel Sadova**** Hotel Sadova****
Dodane przez: przybylka85
Województwo:POMORSKIE
Miasto:Gdańsk
Telefon: 58 382 30 30
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://www.hotelsadova.pl
Adres: 80-769 Gdańsk, Łąkowa 60

Hotel Sadova to duży i elegancki hotel. Obiekt hotelowy ulokowany jest w samym centrum Gdańska, w atrakcyjnej lokalizacji. Wystarczy pięć minut spaceru, aby znaleźć się na Długim Targu. Z Portu Lotniczego Gdańsk jest tylko 18 kilometrów. Łatwo dojechać do hotelu wynajętym samochodem lub taksówką. Do obwodnicy miejskiej jest tylko 6 kilometrów. Pokoje są duże oraz bardzo czyste. W sprzedaży są pakiety wypoczynkowe - dla rodziny, przyjaciółek oraz romantyczny pobyt. Warto korzystać z bogatej oferty hotelowej w bardzo dobrej cenie. 

Doskonała jest oferta kongresowa i biznesowa

Hotel ma cztery gwiazdki. Posiada własne centrum konferencyjne, trzy sale konferencyjne o ładnych nazwach Gdańsk, Sopot i Gdynia. Sale Gdańsk i Gdynia można łączyć i stworzyć jedną dużą salę konferencyjną. Sale są duże, jasne, wyposażone w klimatyzację. W salach są wyposażenie, nagłośnienie, flipcharty, komputery i rzutniki. Salę można rezerwować online, jest przez specjalny formularz rejestracyjny. Sale są nowoczesne, jasne i eleganckie, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

Doskonałe jedzenie

Pyszne śniadania, obiady i kolacje są dostępne na życzenie klientów. Można zamówić posiłki do pokoju, co jest bardzo wygodne. W hotelu dostępne są basen oraz sauna, sala spa, fitness do ćwiczeń - bezpłatne dla gości hotelowych. Hotel oferuje odpłatne wypożyczanie rowerów jako dodatkową atrakcję. 

Hotel Sadova jest odpowiedni dla osób indywidualnych oraz gości biznesowych, dla uczestników konferencji, spotkań oraz wesel i prywatnych lub służbowych obiadów. 


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: https://www.hotelsadova.pl


Opublikowano: 18-06-2020 | Wygaśnie: 29-04-2023 | Wyświetleń: 723 (unikalne: 389)


Podobne ogłoszenia




Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję