NOCLEG24H.PL


INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy


INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
Dodane przez: przybylka85
Województwo:ŁÓDZKIE
Miasto:Smardzewice
Telefon: 44 710 86 81
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://inwest-smardzewice.pl
Adres: 97-213 Smardzewice, Klonowa 14

W niewielkiej miejscowości Smardzewice, położonej w centrum Polski niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego, znajduje się Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Inwest Smardzewice. Jego główną zaletą jest lokalizacja, położony jest on bowiem w środku sosnowego lasu nad Zalewem Sulejowskim, a dzieli go od brzegu zaledwie 150 metrów. Takie położenie przyciąga do ośrodka nie tylko grupy szkoleniowe, ale także osoby, które chcą wypocząć przy pięknych widokach.

Miejsce szkoleń

W ofercie ośrodka znajdują się między innymi:

  • organizacja szkoleń i seminariów dla grup zorganizowanych,
  • spotkania firmowe,
  • konferencje i sympozja,
  • pobyty integracyjne i indywidualne,
  • uroczystości rodzinne.

Inwest Smardzewice otrzymał także tytuł "Dobrego Miejsca na Szkolenie", przyznany mu przez Polskie Towarzystwo Trenerów biznesu.

Ośrodek posiada siedem klimatyzowanych sal szkoleniowych, które wyposażone są w ekrany przenośne, rzutniki multimedialne, WiFi oraz flipcharty. Przespać można się natomiast w jednym z 50 pokoi, które przystosowane są także do osób niepełnosprawnych.

Miejsce wypoczynku

Inwest Smardzewice jest także ośrodkiem wypoczynkowym, który ze względu na swoją lokalizację przyciąga ludzi z różnych regionów Polski. 

Podczas urlopu można wybrać się tu na przejażdżkę bryczką, wycieczkę rowerową, grzybobranie czy wędkowanie. W ofercie są także wieczory grillowe i ogniska. W pobliżu ośrodka znajduje się także wypożyczalnia rowerków wodnych oraz plaża. Na samym terenie Inwestu Smardzewice skorzystać można z boiska do siatkówki plażowej, tarasu kawowego oraz wiaty grillowej z miejscem na ognisko.

Tutejsza sala restauracyjna pomieści 120 gości i serwuje także dania wegetariańskie. Znajduje się tu także sala klubowo-bilardowa, w której organizowane są różne wydarzenia towarzyskie.


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu, Obiekt przystosowany dla osób z niepełnosprawnością
Strona www: http://inwest-smardzewice.pl


Opublikowano: 18-06-2020 | Wygaśnie: 29-04-2023 | Wyświetleń: 555 (unikalne: 302)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję