NOCLEG24H.PL


Dolina Charlotty resort & spa


Dolina Charlotty resort & spa
Dolina Charlotty resort & spa Dolina Charlotty resort & spa Dolina Charlotty resort & spa Dolina Charlotty resort & spa Dolina Charlotty resort & spa Dolina Charlotty resort & spa Dolina Charlotty resort & spa Dolina Charlotty resort & spa Dolina Charlotty resort & spa
Dodane przez: przybylka85
Województwo:POMORSKIE
Miasto:Słupsk
Telefon: 59 847 43 73
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.dolinacharlotty.pl
Adres: 76-200 Słupsk, Strzelinko 14

Dolina Charlotty resort & spa to kompleks znajdujący się 10 kilometrów od morza w Ustce i 10 kilometrów od Słupska. Na swojej powierzchni, która zajmuje 120 hektarów, posiada Spa Bali Hai z pokojami, restaurację, Rock Pub z kręglami i bilardem, strefę Wellness obejmującą baseny, sauny, jacuzzi i salę fitness, dwie sale zabaw dla dzieci oraz salę gier elektronicznych.

Obiekt posiada także drugą restaurację Gościniec, zlokalizowaną na wyspie Jeziora Zamełowskiego 100 metrów od budynku głównego.

Atrakcje

W środku Doliny Charlotty znajduje się amfiteatr, który mieści 10 000 osób. Co roku organizowane są tam koncerty z okazji Festiwali Legend Rocka, noce kabaretowe oraz inne wydarzenia kulturalne. Na scenie amfiteatru wystąpiły między innymi takie gwiazdy jak: Billy Idol, Deep Purple, Bob Dylan, Robert Plant, Uriah Heep oraz wielu innych.

Na wyspie na której zlokalizowany jest obiekt, znajduje się także Kaplica, w której pary młode mogą zawrzeć związek małżeński.

Oprócz tego, goście Doliny Charlotty mogą skorzystać z niecodziennych domków na drzewach, wybrać się na wycieczkę do Zoo, przejażdżkę konną, do Wodnego Safari, Fokarium, skorzystać z boiska do piłki siatkowej, placów zabaw, powędkować czy też spędzić czas na kajakach oraz rowerkach wodnych. Oferta jest naprawdę bogata.

Teren na którym znajduje się cały kompleks jest na tyle rozległy, że odbywają się na nim różne imprezy biegowe, takie jak Charlotta Zoo Triathlon, Biegi z Korzeniowskim oraz Mud Max.

Oferta Spa

W Dolinie Charlotty można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez balijskie terapeutki, według starobalijskich rytuałów i z wykorzystaniem francuskich kosmetyków.

W ofercie znajdują się między innymi:

  • kąpiel aromaterapeutyczna,
  • masaż aromaterapeutyczny,
  • sauna błotna,
  • masaż relaksacyjny,
  • owocowy zabieg na ciało,
  • masaż balijski oraz poczęstunek w formie balijskiej sałatki oraz koktajlu powitalnego.

Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Klimatyzacja, Parking, Pokoje z własnymi łazienkami, Room serwis, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu, Basen kryty
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://www.dolinacharlotty.pl


Opublikowano: 18-06-2020 | Wygaśnie: 25-04-2024 | Wyświetleń: 1841 (unikalne: 947)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję