NOCLEG24H.PL


Dom Nad Jeziorem


Dom Nad Jeziorem
Dom Nad Jeziorem Dom Nad Jeziorem Dom Nad Jeziorem Dom Nad Jeziorem Dom Nad Jeziorem Dom Nad Jeziorem Dom Nad Jeziorem Dom Nad Jeziorem Dom Nad Jeziorem
Dodane przez: przybylka85
Województwo:ZACHODNIOPOMORSKIE
Miasto:Silnowo
Telefon: 601 412 856
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.domnadjeziorem.pl
Adres: 78-446 Silnowo, Silnowo 65

Dom nad jeziorem to położony w malowniczej okolicy Pojezierza Drawskiego kompleks rekreacyjno-sportowy. Mnogość możliwości jakie dają udogodnienia obiektu oraz wyjątkowy klimat stworzony przez otoczenie lasów i jezior, satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających gości - świadczy o tym zwycięski tytuł najlepszego usługodawcy na Pojezierzu Drawskim. 

Bogata oferta

Resort wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, prezentując szeroką gamę opcji i udogodnień: jest to doskonały wybór zarówno dla turystów pragnących odpocząć od zgiełku miasta afirmując piękno otaczającej przyrody, jak i dla tych którzy pragną spędzić czas aktywnie - korzystając z kortu tenisowego, basenu czy hali sportowej. Ofertę kieruje również do przyszłych małżeństw, prezentując możliwość organizacji wesela na terenie ośrodku. Oprócz wyboru pomiędzy dwoma w pełni wyposażonymi salami, daję również gwarancję pysznej, tradycyjnej kuchni oraz multum miejsc noclegowych. Dom nad jeziorem to opcja również dla firm organizujących konferencje, obozy sportowe, ale też dla rodzin wyjeżdżających na wczasy. 

Dbałość o gości  

Resort wyróżnia przede wszystkim dbałość o klienta jako jako jednostkę z indywidualnymi potrzebami. Mnogość możliwości i ich różnorodność sprawią, że pobyt będzie satysfakcjonujący w każdych okolicznościach i każdym czasie - zarówno latem jak i zimą. Ogromny obszar ośrodku, oraz fakt że znajduje się on niemal 100 kilometrów od morza, to kolejne czynniki które zapewniają, że wybór Domu nad jeziorem to gwarancja dobrze spędzonego czasu. 


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu, Basen odkryty
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://www.domnadjeziorem.pl


Opublikowano: 18-06-2020 | Wygaśnie: 29-04-2023 | Wyświetleń: 570 (unikalne: 328)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję