NOCLEG24H.PL


Dworek „Róża Poraja”


Dworek „Róża Poraja”
Dworek „Róża Poraja” Dworek „Róża Poraja” Dworek „Róża Poraja” Dworek „Róża Poraja” Dworek „Róża Poraja” Dworek „Róża Poraja” Dworek „Róża Poraja” Dworek „Róża Poraja” Dworek „Róża Poraja”
Dodane przez: jawora
Województwo:WIELKOPOLSKIE
Miasto:Mieścisko
Telefon: 61 427 82 96
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://dworekbudziejewo.pl
Adres: 62-290 Mieścisko Budziejewo 1

Klimatycznie i niebanalnie

Dworek Róża Poraja mieści się w miejscowości Budziejewo

Z dala od gwaru dużych miast piękny dworek oferuje możliwość organizowania spotkań towarzyskich, rodzinnych, wesel, urodzin, imienin i wielu innych wydarzeń. Ludziom podoba się ten dworek, chcą w nim być, miło się bawić i wspaniale odpocząć. Dworek jest elegancki, ale stonowany, klasyczny, ale jednocześnie nowoczesny. Dworek jest zabytkowy, ale w XXI wieku stworzono w nim ogród zimowy połączony z salą balową. 200 osób spokojnie może bawić się w tej pięknej sali. Wrażenia będą niezapomniane, a wspomnienia wyjątkowe. Polacy lubią luksus, a hotel Róża Poraja oferuje wspaniały relaks, luksus i klasykę w najlepszym wydaniu.

Do Państwa dyspozycji 80 miejsc noclegowych.W dworku znajduje się 11 pokoi, w Hotelu tuż przy Dworku – kolejne 12 pokoi.

 

Konferencja też może być

Róża Poraja to także dobre miejsce na konferencję. Seminaria, warsztaty oraz inne wydarzenia można w tym miejscu spokojnie organizować. Każdy chce miło spędzić w tym miejscu wiele chwil. Klienci indywidualni oraz biznesowi będą bawić się doskonale w takim pięknym miejscu. Imprezy integracyjne również bywają tutaj organizowane, jest to doskonały pomysł dla wszystkich nimi zainteresowani.80 miejsc noclegowych to sporo. 11 pokoi ulokowano w dworku, a 12 mieści się w hotelu przy dworku. Spora grupa może zatem przebywać w tym pięknym miejscu. Wysoka jakość relaksu to podstawa, a dworek odpowiada najbardziej wymagającym gościom. Klimatyczne sala kominkowa, sala konferencyjna oraz sala gier czekają na gości.

Kto raz odwiedził dworek, ten wróci

Mówi się, że kto raz odwiedził hotel Róża Poraja, ten na pewno do niego wróci i to niejeden raz. Miejsce jest wspaniale, klimatyczne oraz wyjątkowe. 


Opcje oferty / udogodnienia: Parking, Pokoje z własnymi łazienkami, Room serwis, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski, angielski
Strona www: http://dworekbudziejewo.pl/


Opublikowano: 18-06-2020 | Wygaśnie: 29-04-2023 | Wyświetleń: 1121 (unikalne: 497)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję