NOCLEG24H.PL


Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "BAŻYNA" w Pogorzelicy


Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "BAŻYNA" w Pogorzelicy
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "BAŻYNA" w Pogorzelicy Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "BAŻYNA" w Pogorzelicy Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "BAŻYNA" w Pogorzelicy Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "BAŻYNA" w Pogorzelicy Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "BAŻYNA" w Pogorzelicy Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "BAŻYNA" w Pogorzelicy Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "BAŻYNA" w Pogorzelicy
Dodane przez: przybylka85
Województwo:ZACHODNIOPOMORSKIE
Miasto:Pogorzelica
Telefon: 913863109
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://pogorzelica.szczecin.lasy.gov.pl/witamy
Adres: 72-351 Pogorzelica, WOJSKA POLSKIEGO 15

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Bażyna" należący do Lasów Państwowych znajduje się w Pogorzelicy, popularnej miejscowości turystyczno-wypoczynkowej w województwie zachodniopomorskim. Znana jest ona z czystej piaszczystej plaży i czystej wody kąpielisk. W uznaniu za ochronę środowiska, Fundacja Edukacji Ekologicznej z siedzibą w Danii odznaczyła ją Błękitną Flagą. Oznacza to, że normy dotyczące jakości wody w kąpieliskach spełniają warunki dyrektywy Rady Europejskiej. Prościej mówiąc, jest czysto i bezpiecznie. Do tego niezaprzeczalnego waloru dodać należy wszechobecny zapach sosnowego lasu i unikalny w skali kraju bór bażynowy. Bażyna jest bardzo ciekawą rośliną wrzosowatą, podlegającą ochronie. Lubi wilgoć, więc głównie rośnie na terenach nadmorskich. Jest rośliną ozdobną, ale też jadalną, a ponadto ma działanie lecznicze. Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy zaadoptował nazwę rośliny, realizując dewizę leśników "Dla lasu dla ludzi".

Wakacje i urlop w "Bażynie"

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Bażyna" dysponuje dziewięcioma jednopiętrowymi domkami wypoczynkowymi z pokojami o różnym standardzie. Możliwości zakwaterowania są bardzo różnorodne, od apartamentów po standardowo wyposażone pokoje aż do pomieszczeń bez TV, ze wspólnymi łazienkami na piętrze. Takie oszczędne pomieszczenia znajdują się w domu "Żbik". Cena tu jest bardzo zachęcająca, więc z pewnością znajdą się chętni do skorzystania bez tych udogodnień. Pakiety 15-dniowego pobytu oprócz noclegu zawierają możliwość pełnego wyżywienia. Obiadokolacje urozmaica się kolacjami grillowymi z ogniskiem. Prowadzone są też warsztaty kulinarne i organizowane turnieje bowlingowe dla dzieci. Na spotkaniach z leśnikiem można pogłębić swoją wiedzę na temat środowiska leśnego. Dla chętnych jest też siłownia, sauna i grota solna. Do strefy aktywnej rekreacji należy też boisko sportowe wielofunkcyjne wraz ze sprzętem.

Nadmorskie atrakcje

Wczasowicz nie nudzi się w Pogorzelicy. Oprócz plażowania może spacerować wyznaczonymi do Nordic Waking ścieżkami, jeździć po ścieżkach rowerowych, poszukać mocnych wrażeń w parku linowym Revolta. Warto też poznać okoliczne miejscowości jak: Pobierowo, Trzęsacz, Niechorze, czy Rewal. Jeżeli zabraknie czasu na wszystko, warto przyjechać tu ponownie i zachwycić się tą stroną wybrzeża naszego kraju.


Opcje oferty / udogodnienia: Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Strona www: https://pogorzelica.szczecin.lasy.gov.pl/witamy


Opublikowano: 19-06-2020 | Wygaśnie: 24-06-2022 | Wyświetleń: 665 (unikalne: 374)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję