NOCLEG24H.PL


Koszary Arche Hotel


Koszary Arche Hotel
Koszary Arche Hotel Koszary Arche Hotel Koszary Arche Hotel Koszary Arche Hotel Koszary Arche Hotel Koszary Arche Hotel Koszary Arche Hotel Koszary Arche Hotel Koszary Arche Hotel
Dodane przez: przybylka85
Województwo:MAZOWIECKIE
Miasto:Góra Kalwaria
Telefon: 22 375 90 35
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://koszaryarchehotel.pl
Adres: 05-530 Góra Kalwaria, Dominikańska 11

Wyjątkowy styl

W Koszarach Arche Hotel niepodzielnie króluje styl industrialny. To widać na pierwszy rzut oka. Od tego wszystko się zaczyna, cała przyjemność, wspólna przygoda. Zachwyt budzą otwarte przestrzenie, charakterystyczna czerwona cegła, ogromne okna, a także prostota przywodząca na myśl funkcjonalny minimalizm. Wnętrza zabytku mają niepowtarzalny klimat – czuć w nich upływ lat i bogatą historię.

Pokoje także cechuje surowy styl loftowy. Zwracają uwagę oryginalne, efektowne wnętrza, bezpretensjonalne wykończenie oraz komfortowe łóżka. Nie można pominąć faktu, że pokoje są naprawdę bardzo czyste i schludne, starannie przygotowane na przybycie gości.

Udogodnienia

Koszary Arche Hotel jest doskonale zlokalizowany. Znajduje się w centrum Góry Kalwarii, tylko 25 km od Warszawy. To odległość idealna, ponieważ jest na tyle mała, iż bez problemu odwiedzimy stolicę czy to w celach biznesowych, czy rekreacyjnych, a na tyle duża, że nie dochodzi do nas szum i gwar wielkiego, tłocznego miasta. W tym miejscu warto dodać, iż hotel zadbał o zmotoryzowanych. Dysponuje dużym, a przede wszystkim bezpłatnym parkingiem.

Uwagę zwraca klimatyczna Restauracja Kantyna. Proponuje klasyczną kuchnię polską w nowatorskim wydaniu. Oznacza to, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niby dania, które znamy z dzieciństwa, a jednak przygotowane w zaskakujący, niebanalny sposób. Do znakomitego posiłku dodajmy intrygujący wystrój oraz ciepłą, przyjemną atmosferę i doskonały nastrój mamy zagwarantowany.

Wisienką na torcie jest profesjonalny, odpowiednio wyszkolony personel. Uśmiechnięci, życzliwi ludzie, otwarci na potrzeby innych i dbający o to, aby każdy gość czuł się wyjątkowo potraktowanym.


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Sala konferencyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: https://koszaryarchehotel.pl


Opublikowano: 19-06-2020 | Wygaśnie: 29-04-2023 | Wyświetleń: 1218 (unikalne: 637)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję