NOCLEG24H.PL


Hotel Palatium***


Hotel Palatium***
Hotel Palatium*** Hotel Palatium*** Hotel Palatium*** Hotel Palatium***
Dodane przez: przybylka85
Województwo:MAZOWIECKIE
Miasto:Żabia Wola
Telefon: 46 857 89 19
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.palatium.pl
Adres: 96-321 Żabia Wola, Przy Trasie 6

Idealne miejsce do odpoczynku i biznesu

Przy zatłoczonych autostradach spotyka się często ciekawe i oryginalne miejsca, w których można się zatrzymać na nocleg lub tylko na posiłek. Zaskakują swoją stylizacją. Niespodziewanie możemy znaleźć się w średniowiecznym zamczysku w miejscowości, o której istnieniu wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Taka atrakcja czeka tych, którzy jadąc trasą nr 8 Warszawa - Wrocław zatrzymają się w gminie Żabia Wola w Hotelu Palatium.

Królewskość Hotelu Palatium

Budynek Hotelu Palatium stylizowany jest na średniowieczny zamek. Hotel dysponuje 120 miejscami noclegowymi w 43 pokojach i 2 apartamentach. Pokoje są charakterystycznie zaaranżowane poprzez dobór mebli i kolor ścian. Drewniane meble i podłogi oraz ściany w kolorze chamois - kolorze specjalnym otrzymanym z połączenia jasnożółtego i écru - nadają wnętrzu wyjątkowej wizualnej jakości, poczucia przestrzeni królewskiej komnaty. Łóżka duże z wygodnymi materacami gwarantują wspaniały sen. Do tego dla chętnych łazienki z wannami, umożliwiające kąpiel w wodzie z pianą. Relaks w tych warunkach jest wyjątkowy.

Restauracja Arkada jak przystało na tradycje kuchni polskiej, serwuje głównie dania mięsne i zupy, ale też może zadowolić indywidualistów mających inne bardziej wyrafinowane kulinarne gusta.

Biznesmeni mają do dyspozycji 4 sale konferencyjne, z możliwością organizowania szkoleń, czy imprez firmowych dla 160 osób. Każda z sal ma oryginalny wystrój wnętrz magnackich. Szczególnie wyróżnia się Sala Kominkowa stylizowana na angielską bibliotekę.

Okoliczne atrakcje

Wszyscy goście hotelowi mogą korzystać z kręgielni i bilardu. Wszyscy też mogą wybrać się na spacer czy wycieczkę rowerową szlakami turystycznymi. W gminie Żabia Wola nie może zabraknąć Muzeum Żaby, zachęcające do obejrzenia około 1700 eksponatów pozyskanych ze wszystkich kontynentów. Natomiast 20 kilometrów od Hotelu Palatium znajduje się słynny Park of Poland i Suntago Wodny Świat i to też jest obiekt warty odwiedzin.

CENTRUM KONFERENCYJNE
4 sale konferencyjne

    Palatium – konferencje do 120 osób
    Kominkowa – konferencje do 46 osób
    Arkada – spotkania/uroczystości do 130 osób
    Cegielnia – organizacja imprez firmowych do 90 osób

Dodatkowo do zorganizowania spotkań można wykorzystać dwie sale Tower – spotkania/konferencje w każdej do 20 osób

 


Strona www: https://palatium.pl


Opublikowano: 22-06-2020 | Wygaśnie: 30-09-2023 | Wyświetleń: 823 (unikalne: 426)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję