NOCLEG24H.PL


Best Western Hotel Galicya ***


Best Western Hotel Galicya ***
Best Western Hotel Galicya *** Best Western Hotel Galicya *** Best Western Hotel Galicya *** Best Western Hotel Galicya *** Best Western Hotel Galicya *** Best Western Hotel Galicya *** Best Western Hotel Galicya *** Best Western Hotel Galicya *** Best Western Hotel Galicya ***
Dodane przez: jawora
Województwo:MAŁOPOLSKIE
Miasto:Kraków
Telefon: +48 12 269 07 72
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://www.bwgalicya.pl
Adres: 30-403 Kraków Rzemieślnicza 4

Best Western jest globalną marką światową z czterema tysiącami hoteli w różnych zakątkach świata. Taka ilość obiektów umożliwiła stworzenie programu lojalnościowego dla wszystkich klientów - Best Western Rewards. To bardzo hojny program przewidujący wiele przywilejów i bonusów dla gości. Już pierwszy pobyt w hotelu jest premiowany zdobyciem punktów. Warto więc zainteresować się hotelami tej sieci tym bardziej, że zlokalizowane są w wielu atrakcyjnie turystycznych miastach naszego kraju. Mimo światowej marki lokalne hotele podkreślają koloryt charakterystyczny dla miejsca, w którym się znajdują. Dobrym przykładem jest Hotel Best Western w Krakowie.

 

Pokoje klasy Standard, Premium i Superior zapewniają komfortowy wypoczynek zarówno turystom, rodzinom z dziećmi, jak i Gościom biznesowym. Posiadają wygodne łóżka i odpowiednie wyposażenie (telewizor, radio, telefon, bezprzewodowy Internet), oferują więc wszystko, co potrzebne do prawdziwego relaksu po pełnym wrażeń dniu.

 

Globalizacja po krakowsku

Hotel Best Western w Krakowie szczyci się tym, że spełnia najważniejsze kryteria które, w ocenie klientów biznesowych i turystów, powinien spełniać dobry hotel. Są to: pokoje czyste i wygodne, profesjonalna obsługa i przyjazne otoczenie. Zgodnie z tą dewizą pokoje hotelowe są przestronne, wyposażone w nowoczesny telewizor, zestaw do parzenia herbaty i kawy oraz biurka. Warto dopłacić do standardu "superior", bo pokój ma dodatkowo kącik wypoczynkowy i sejf, a system elastycznych cen powoduje, że dopłata bywa niewielka. W lobby hotelowym można skorzystać z dostępu do komputera i drukarki. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie. Dziś, oprócz turystyki w Krakowie rozwija się prężnie rynek MICE, czyli turystyka biznesowa. Wiele firm posiada w stolicy Małopolski swe główne siedziby. Dla biznesu jest więc przeznaczona nowoczesna sala konferencyjna.  W restauracji świat spotyka się z krakowską tradycją. W menu obok dań kuchni europejskiej są dania kuchni polskiej tradycyjnej, w tym galicyjskiej charakterystycznej mieszanki kuchni polskiej i ukraińskiej z wpływami austriackimi, węgierskimi i żydowskimi.

Zaczarowany Kraków

Zaczarowany Kraków, magiczny Kraków - wiele epitetów ma to miasto. Każdy Polak odwiedził to miasto bodaj z wycieczką szkolną. Każdy z pewnością odwiedzi go ponownie choćby, pokazując swoim dzieciom czy przyjaciołom zza granicy. Kraków to osobista historia każdego z nas. Odpocznijmy po emocjach i wrażeniach krakowskich w znakomitym HOTELU BEST WESTERN.


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Komputer z Internetem, Pokoje z własnymi łazienkami, Room serwis, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski, angielski
Strona www: https://www.bwgalicya.pl/


Opublikowano: 22-06-2020 | Wygaśnie: 22-12-2021 | Wyświetleń: 419 (unikalne: 259)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję