NOCLEG24H.PL


Hotel 500 ***Tarnowo Podgórne


Hotel 500 ***Tarnowo Podgórne
Hotel 500 ***Tarnowo Podgórne Hotel 500 ***Tarnowo Podgórne Hotel 500 ***Tarnowo Podgórne Hotel 500 ***Tarnowo Podgórne Hotel 500 ***Tarnowo Podgórne Hotel 500 ***Tarnowo Podgórne Hotel 500 ***Tarnowo Podgórne Hotel 500 ***Tarnowo Podgórne
Dodane przez: jawora
Województwo:WIELKOPOLSKIE
Miasto:Tarnowo Podgórne
Telefon: 61 896 24 00
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.hotel500.com.pl/tarnowo-podgorne
Adres: 62-080 Tarnowo Podgórne Poznańska 139

Okolice województwa wielkopolskiego według opinii wielu osób są atrakcyjne pod względem turystycznym i biznesowym. Odwiedzając największe miasto tego regionu, czyli Poznań warto poszukać przyjemnego, a jednocześnie eleganckiego hotelu, które znajduje się niedaleko jednego z największych miast w Polsce. Jeśli bardziej interesują nas spokojne rejony, polecamy pobyt w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. Miejscowość ta leży bardzo blisko drogi dojazdowej 92, dlatego nie będzie większego problemu z dojazdem do Poznania. 

Wygodna baza wypadowa w Tarnowie Podgórnym


Hotel 500 zaprasza gości, którzy w stolicy wielkopolski i w innych większych miastach Polski mają do załatwienia sprawy biznesowe w rozwiniętym pod tym względem rejonie, ale też osoby, które chcą poznać rejon od strony turystycznej. W związku z tym, że w okolicy znajduje się dużo dróg dojazdowych samochodowych oraz kolejowych łatwo można dojechać do wielu miast Polski, w tym do oddalonego o 18 km Poznania. Hotel 500 jest idealnym miejscem do krótkiego pobytu i kontynuowania podróży. 

Pokoje i sale konferencyjne w hotelu 500

W hotelu znajduje się aż 170 pokoi z dostępem do internetu i telewizji. Oprócz tego jest to baza świetnie przygotowana do organizowania konferencji i spotkań biznesowych. Znajduje się tutaj aż 11 sal konferencyjnych - klimatyzowanych i jasnych z możliwością zorganizowania ogólnopolskiego, a nawet światowego wydarzenia. Restauracja serwuje dania polskie i europejskie, a ogród zachęca do zorganizowania imprez integracyjnych.


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Pokoje z własnymi łazienkami, Room serwis, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski, angielski
Strona www: http://www.hotel500.com.pl/tarnowo-podgorne


Opublikowano: 22-06-2020 | Wygaśnie: 15-04-2024 | Wyświetleń: 801 (unikalne: 452)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję