NOCLEG24H.PL


Don Prestige Residence


Don Prestige Residence
Don Prestige Residence Don Prestige Residence Don Prestige Residence Don Prestige Residence Don Prestige Residence Don Prestige Residence Don Prestige Residence Don Prestige Residence Don Prestige Residence
Dodane przez: jawora
Województwo:WIELKOPOLSKIE
Miasto:Poznań
Telefon: 694400501
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://www.donprestige.com
Adres: 61-803 Poznań Św.Marcin 2

Don Prestige Residence - prestiżowa lokalizacja

Poznań - stolica Wielkopolski to miasto o bardzo bogatej historii. Jest jednym z najstarszych miast w Polsce, prawa miejskie otrzymał już w 1253 r. Od czasów Piastów aż do współczesności buduje swoją pozycję i znaczenie. Jest jednym z największych ośrodków gospodarczych kraju i najstarszym ośrodkiem wystawienniczym. Targi Poznańskie funkcjonują od 1921 r. Jest też siedzibą wielu uczelni i instytucji naukowych. Nic więc dziwnego, że gości przez cały rok wielu przybyszów przyjeżdżających służbowo, studentów z całego niemal świata i turystów. Wszyscy oni cenią sobie zakwaterowania w pobliżu centrum miasta. Hotelem o doskonałej lokalizacji jest Don Prestige Residence. Niedaleko znajduje się Stary Rynek, Stary Browar, Muzeum Narodowe.

WYGODA KOMFORT NOWOCZESNOŚĆ

Hotel Don Prestige Residence jest czterogwiazdkowy, mieści się w nowoczesnym klimatyzowanym budynku, posiada 73 przestronne pokoje. Każdy z nich jest wyposażony w stylowe i eleganckie meble, minibar, sejf, telewizję satelitarną i WiFi. Goście mają do dyspozycji restaurację Shades serwującą głównie dania kuchni europejskiej. Organizowane są tu też imprezy na zlecenie jak: wesela, różne uroczystości rodzinne, spotkania integracyjne. Rekreację zapewnia sala fitness.

DLA BIZNESU

Cenionymi gośćmi są biznesmeni. Do ich dyspozycji są przeznaczone 3 sale konferencyjne, które można dowolnie aranżować w zależności od ilości uczestników spotkań. Każda z sal posiada nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny oraz indywidualne nagłośnienie.

Wszyscy goście docenią możliwość zaparkowania samochodu w podziemnym garażu, bo to oznacza gwarancję bezpieczeństwa cennego dobytku. Atutem jest też przystępna cena za pobyt i dodatkowe usługi. 


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Pokoje z własnymi łazienkami, Room serwis, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski, angielski
Strona www: https://www.donprestige.com/


Opublikowano: 23-06-2020 | Wygaśnie: 22-12-2021 | Wyświetleń: 370 (unikalne: 212)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję