NOCLEG24H.PL


Pałac Wąsowo


Pałac Wąsowo
Pałac Wąsowo Pałac Wąsowo Pałac Wąsowo Pałac Wąsowo Pałac Wąsowo Pałac Wąsowo Pałac Wąsowo Pałac Wąsowo Pałac Wąsowo
Dodane przez: jawora
Województwo:WIELKOPOLSKIE
Telefon: 605554001
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.wasowo.pl
Adres: 64-316 Wąsowo Parkowa 1

Pałac Wąsowo to miejsce, które od ponad 20 lat zachwyca gości swoim urokiem. Położony w sercu 300-letniego, angielskiego parku Pałac imponuje swoim majestatem i możliwościami. Wieloletnie doświadczenie organizatorów, wyśmienita kuchnia oraz profesjonalny serwis, to niekwestionowane zalety naszego obiektu. Położony, zaledwie 45 kilometrów od Poznania obiekt, pozwala na chwile wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku.Doskonałe usytuowanie w pobliżu autostrady A2 gwarantuje łatwy i szybki dojazd. 

Kompleks pałacowy jest wyjątkowym obiektem hotelowym. W pobliskiej odległości sąsiadują ze sobą cztery różne stylistycznie budowle z odmiennych epok. Goście hotelowi mają tu rzadką możliwość wyboru pomiędzy barokową rezydencją, neogotyckim pałacem czy pokojami o charakterze rustykalnym. Do ich dyspozycji oddano stylowe pokoje i apartamenty, w których może przenocować 250 osób. Wnętrza Pałacu jak i pokoje nawiązują do minionych epok. Każdy z pokoi zaaranżowano w indywidualnym stylu, z dbałością o najmniejszy szczegół. Wszystkie wyposażono w nowoczesne urządzenia obowiązujące w hotelach czterogwiazdkowych. Pokoje w Domku Ogrodnika i Spichlerzu Wąsowo, usytuowane 200-800 m od głównego pałacu. Wszystkie posiadają łazienki, a ich wyposażenie zbliżone jest do pokoi pałacowych. Wystrój pokoi w stylu rustykalnym.

Gości Pałacu Wąsowo serdecznie zapraszamy do skorzystania z pałacowych atrakcji:

Szeroka oferta usług SPA

Kryty basen

Sauny

Sala bilardowa

Pokój zabaw dla dzieci z biblioteczką

Spacery po zabytkowym parku - kije do nordic walking

Szlaki rowerowe - wypożyczalnia rowerów

Pole do mini golfa

Przejazd bryczką lub saniami

Altana grillowa

Stadnina koni

Goście mogą udać się również na zwiedzanie okolicznych atrakcji, takich jak:  Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa w Nowym Tomyślu, największy na świecie kosz wiklinowy w Nowym Tomyślu, parowozownia w Wolsztynie, czy szlak zabytkowych kościołów, pałaców i dworków.


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://www.wasowo.pl


Opublikowano: 02-09-2021 | Wygaśnie: 02-09-2022 | Wyświetleń: 121 (unikalne: 87)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję