NOCLEG24H.PL


Domki Kuter Port


Domki Kuter Port
Domki Kuter Port Domki Kuter Port Domki Kuter Port Domki Kuter Port Domki Kuter Port Domki Kuter Port Domki Kuter Port Domki Kuter Port Domki Kuter Port
Dodane przez: KuterPort
Województwo:MAŁOPOLSKIE
Telefon: +48 694 863 333
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://kuterport.pl
Adres: Marszowice 247, 32-420 Gdów

Domki znajdują się na prywatnym, zamkniętym terenie (o powierzchni około 30 ha) obiektu rekreacyjno-wypoczynkowego Kuter Port Nieznanowice. Do dyspozycji gości przeznaczone są 32 stylowe Domki (2-osobowe, 2-osobowe plus, 4-osobowe i 4-osobowe plus, każdy z opcją dwóch dodatkowych miejsc). Z myślą o tych gościach, którzy dodatkowo chcą mieć na wyłączność miejsce nad wodą, udostępniamy osiem Domków z przypisanymi do nich stanowiskami, na które bezpośrednio z Domku prowadzi prywatne zejście. Jest to idealne rozwiązanie dla wędkarzy, którzy mogą wędkować z tych stanowisk, ale także dla innych osób, chcących odpocząć nad wodą na wydzielonym, niedostępnym dla innych terenie.

Każdy z Domków jest kompletnie wyposażony i dostosowany do wynajmu zarówno latem, jak i zimą (klimatyzacja, ogrzewanie). Dla większego komfortu strefę sypialną zlokalizowano na piętrze, a strefę dzienną, z wyjściem na słoneczny taras, na parterze.

Do strefy Domków dostęp mają wyłącznie ich goście, co pozwala spędzić im czas wolny w komfortowych warunkach. Tuż przy Domkach znajdują się prywatne miejsca parkingowe.

W cenie pobytu można przebywać na rozległej Plaży usypanej z białego piasku i zażywać kąpieli w przejrzystej wodzie (z wydzielonymi strefami dla umiejących pływać, nieumiejących pływać oraz z brodzikiem dla dzieci) pod okiem profesjonalnych ratowników. Gościom przysługują również rabaty na usługi Łowiska oraz posiłki w Restauracji.

Rezerwacje online na https://kuterport.pl/rezerwacja/

Kuter Port to ośrodek, który cały czas się rozwija, oferując nowe usługi i atrakcje. Obecnie funkcjonuje w nim sześć stref (Dolny Pokład, Restauracja, Łowisko, Domki, Plaża, Kemping), dając różnorodne możliwości spędzania czasu. Już niebawem na terenie obiektu będzie można korzystać z kortów tenisowych, a zimą z lodowiska. Planowane są także kolejne strefy aktywności i atrakcje, o czym będzie można się dowiedzieć, śledząc na bieżąco stronę kuterport.pl.


Opcje oferty / udogodnienia: Dostęp do kuchni, Dostęp do lodówki, Grill, Internet WiFi, Klimatyzacja, Miejsce na ognisko, Ogród, Parking, Piaskownica, Plac zabaw dla dzieci, Pokoje z własnymi łazienkami, Pralnia, Prasowalnia, Sala konferencyjna, Sprzęt plażowy, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski, angielski
Łączna ilość pokoi: 32
Min. cena za pokój dwuosobowy: 420
Strona www: https://kuterport.pl/
Realizacja bonu turystycznego: Tak


Opublikowano: 16-03-2022 | Wygaśnie: 16-03-2023 | Wyświetleń: 482 (unikalne: 279)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję