NOCLEG24H.PL


Hotel Mercure Wrocław Centrum ****


Hotel Mercure Wrocław Centrum ****
Hotel Mercure Wrocław Centrum **** Hotel Mercure Wrocław Centrum **** Hotel Mercure Wrocław Centrum **** Hotel Mercure Wrocław Centrum **** Hotel Mercure Wrocław Centrum **** Hotel Mercure Wrocław Centrum **** Hotel Mercure Wrocław Centrum **** Hotel Mercure Wrocław Centrum ****
Dodane przez: jawora
Województwo:DOLNOŚLĄSKIE
Miasto:Wrocław
Telefon: +48 71 323 27 00
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://all.accor.com/hotel/3374/index.pl.shtml?utm_source=konferencje.pl&utm_medium=referral
Adres: 50-159 Wrocław , Plac Dominikański 1

Mercure Wrocław Centrum to nie tylko nocleg w samym centrum Starego Miasta, o krok od najważniejszych miejsc, ale przede wszystkim załoga, która spełnia wszystkie oczekiwania i tworzy wspaniałą atmosferę. Odpocznij w jednym z 151 nowoczesnych pokoi, wśród których znajdziesz również pokoje tematyczne, które inspirują do działania. Spróbuj niecodziennych pomysłów naszego Szefa Kuchni w Restauracji Winestone, a spotkanie zorganizuj w sali konferencyjnej, którą dopasujemy do Twoich potrzeb.

Mercure Wrocław Centrum to idealne miejsce dla celów turystycznych i biznesowych. Hotel posiada doskonałe położenie w samym centrum miasta, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, tuż obok zabytkowego Rynku i atrakcji kulturalnych miasta (teatry, opera) oraz w sąsiedztwie galerii Dominikańskiej.

Wrocław, to stolica Dolnego Śląska, niezwykle urokliwe miasto, pełne zabytkowych kamienic, o specyficznym klimacie. Rynek we Wrocławiu jest jednym z największych w Polsce.

 

 

 


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Klimatyzacja, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski, angielski
Łączna ilość pokoi: 151
Strona www: https://all.accor.com/hotel/3374/index.pl.shtml?utm_source=konferencje.pl&utm_medium=referral


Opublikowano: 31-03-2023 | Wygaśnie: 30-03-2024 | Wyświetleń: 347 (unikalne: 197)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję