NOCLEG24H.PL


Pałac Alexandrinum****


Pałac Alexandrinum****
Pałac Alexandrinum**** Pałac Alexandrinum**** Pałac Alexandrinum**** Pałac Alexandrinum**** Pałac Alexandrinum**** Pałac Alexandrinum**** Pałac Alexandrinum**** Pałac Alexandrinum**** Pałac Alexandrinum****
Dodane przez: przybylka85
Województwo:MAZOWIECKIE
Miasto:Krubki-Górki
Telefon: 512838972
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.palac-alexandrinum.pl
Adres: 05-326 Krubki-Górki, Krubki-Górki 13a

Miejsce gdzie bogata historia przeplata się ze współczesnością, gdzie  swoje kroki stawiał najbardziej tajemniczy Car Rosji Alexander I  w towarzystwie pięknych kobiet oraz ostatni  Król  Polski – Stanisława August Poniatowski. W majątku wraz z matka mieszkał syn Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Miejsce, gdzie błękit nieba przeplata się z zielenią traw, rano budzi nas śpiew ptaków, koncert  żab . Miejsce które zachowało swój naturalny stan z przed ponad  300 lat a środowisko naturalne jest nienaruszone ekologicznie  - czyste i naturalne. A to wszystko  oddalone od Warszawy tylko kilkanaście kilometrów.

Miejsce, stworzone z pasją i  miłością  do piękna.

Dzięki strefie relaksu, Pałacowej Stajni, strefie SPA&WELLNESS oraz nowoczesnym salom konferencyjnym jest to miejsce, w którym bardzo łatwo połączyć intensywne szkolenie z relaksem i odpoczynkiem.

Od roku 2019 posiadamy o 50 pokoi więcej niż dotychczas oraz dwie nowe sale konferencyjne, w których teraz możemy pomieścić nawet 400 osób, a w pokojach posiadamy 166 miejsc noclegowych.

Tomasz Maćkowiak to szef kuchni, który zadba o podniebienie gości, którego dania zasycą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Każde danie przygotowane przez naszego szefa kuchni zrobione jest ze świeżych, sezonowych produktów, które kupowane są przez szefa kuchni u lokalnych dostawców. W naszej kuchni dbamy nie tylko o to, żeby było smacznie, ale również o to, żeby swoje potrzeby mogli zaspokoić również alergicy, weganie i wegetarianie.

Zapraszamy również do naszej stresy SPA, w której jesteśmy w stanie Państwu zaproponować podróż do niezwykłych zakątków świata luksusu.

 


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Klimatyzacja, Pokoje z własnymi łazienkami, Room serwis, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://www.palac-alexandrinum.pl


Opublikowano: 03-06-2020 | Wygaśnie: 30-08-2024 | Wyświetleń: 1146 (unikalne: 620)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję