NOCLEG24H.PL


Hotel Holiday Park ***


Hotel Holiday Park ***
Hotel Holiday Park *** Hotel Holiday Park *** Hotel Holiday Park *** Hotel Holiday Park *** Hotel Holiday Park *** Hotel Holiday Park *** Hotel Holiday Park ***
Dodane przez: przybylka85
Województwo:MAZOWIECKIE
Miasto:Warszawa
Telefon: +48 22 865 27 70
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://hphotel.pl
Adres: 01-991 Warszawa, ul. Heroldów 1B

Holiday Park to 3gwiazdkowy, elegancki obiekt znajdujący się na warszawskich Bielanach. Dzięki dogodnej lokalizacji łatwo i szybko od nas można dostać się do centrum Miasta i innych najważniejszych punktów Warszawy.

W naszym Hotelu znajdziecie Państwo stylowe oraz eleganckie pokoje. W każdym z nich znajduje się TV oraz dostęp do Internetu. Dodatkowe usługi, na jakie można u nas liczyć to wypożyczenie rowerów, pralnia, pralnia chemiczna. Posiadamy 12 doskonale wyposażonych sal konferencyjnych, w których każde biznesowe wydarzenie odniesie sukces.

Do stylowej i eleganckiej restauracji zapraszamy wielbicieli dobrej kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Nasi kucharze bazują na lokalnych, świeżych i ekologicznych produktach. Gości chcących skosztować drinków, zimnych napojów, czy kawy lub herbaty zapraszamy do Lobby Baru znajdującego się w pobliżu recepcji.

Hotel Gwiazd- bo tak nazywany jest nasz obiekt- serdecznie zaprasza.


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://hphotel.pl


Opublikowano: 04-06-2020 | Wygaśnie: 04-12-2022 | Wyświetleń: 678 (unikalne: 322)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję