NOCLEG24H.PL


Hotel Prezydent


Hotel Prezydent
Hotel Prezydent Hotel Prezydent Hotel Prezydent Hotel Prezydent Hotel Prezydent Hotel Prezydent Hotel Prezydent Hotel Prezydent Hotel Prezydent
Dodane przez: przybylka85
Województwo:ŁÓDZKIE
Miasto:Spała
Telefon: +48 44 7 10 13 22
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.prezydenthotel.pl
Adres: 97-215 Spała, Hubala 15

Hotel Prezydent to miejsce odpoczynku dla całej rodziny

Zapraszamy wszystkich do cudownego miejsca do rodzinnego wypoczynku oraz relaksu,

jakim jest Hotel Prezydent w Spale. Istnieje wiele powodów do odwiedzania nas.

DLA LUBIĄCYCH WYPOCZYWAĆ Z RODZINĄ

Hotel Prezydent posiada wygodne pokoje, miłą oraz profesjonalną obsługę, wyśmienitą kuchnię oraz wiele atrakcji na swoim terenie oraz w bliskich okolicach. Single, rodziny z dziećmi- u nas każdy poczuje się komfortowo. W Hotelu jest również pokój przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

DLA LUBIĄCYCH MIEĆ BLISKO

Nasz obiekt zlokalizowany jest w samym Centrum Polski, co czyni go doskonałą bazą wypadową dla mieszkańców z całego kraju. Do nas niedaleko jest zarówno z Warszawy, Łodzi, ale również Katowic, nieco dalej z Wrocławia, Poznania, czy Lublina, ale to również nie są daleki odległości :-).

DLA KOCHAJĄCYCH LAS

U nas czas zwalnia i wyostrzają się zmysły na otaczające nas piękno. Park Hotelowy o powierzchni 2,5 ha oraz Puszcza Pilicka otaczają nasz Hotel, a w nich przepiękne okazy drzew i wiele gatunków jadalnych grzybów. W bezpośredniej okolicy Hotelu znajdują się liczne szlaki turystyczne z atrakcjami historycznymi i przyrodniczymi. 

DLA KOCHAJĄCYCH WODĘ

W bliskim i dalekim otoczeniu Hotelu znajdują się przeróżne akweny wodne. Sam Hotel znajduje się nad uroczym stawem. Jedyne 500 m. od nas przepływa rzeka Pilica, a ok. 15 km. Od nas znajduje się Zalew Sulejowski. 

DLA UPRAWIAJĄCYCH SPORT 

Okolica naszego Hotelu jest natomiast wspaniałym miejscem do jazdy na rowerze, spaceru  z kijkami Nordic Walking, ale również do organizacji spływów kajakowych. Sama miejscowość Spała jest „Mekką” sportowców o idealnym zapleczu zarówno sportowym, odnowy biologicznej, licznymi kortami jak i rehabilitacyjnym


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Sala konferencyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://www.prezydenthotel.pl


Opublikowano: 04-06-2020 | Wygaśnie: 04-06-2022 | Wyświetleń: 558 (unikalne: 292)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję