NOCLEG24H.PL


HIT** HOTEL


HIT** HOTEL
HIT** HOTEL HIT** HOTEL HIT** HOTEL HIT** HOTEL HIT** HOTEL HIT** HOTEL HIT** HOTEL HIT** HOTEL HIT** HOTEL
Dodane przez: przybylka85
Województwo:MAZOWIECKIE
Miasto:Warszawa
Telefon: 22 818 07 75
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.hithotel.pl
Adres: 03-720 Warszawa, KS. I. KŁOPOTOWSKIEGO 33

Hit Hotel to dwugwiazdkowy obiekt noclegowy zlokalizowany na terenie warszawskiej Pragi. Znajduje się on nieopodal Dworca Wileńskiego i II linii metra, co gwarantuje stosunkowo prosty i szybki dojazd do centrum Warszawy. Hotel ma do dyspozycji 54 pokoje w atrakcyjnych warunkach finansowych. Dodatkowo na jego terenie dostępne są 2 sale szkoleniowe.

Rodzaje dostępnych pokoi

W hotelu dostępne są pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, a także 3-osobowe. Każdy z nich posiada prywatną łazienkę. Decydując się na nocleg, warto poinformować recepcję o potrzebach i preferencjach, szczególnie w obszarze łóżek. Standardowo pokój wyposażony jest w telewizor, a także znajduje się w zasięgu bezpłatnej sieci Wi-Fi. Hasło do sieci dostępne na recepcji. Na życzenie gości obsługa hotelu może uzupełnić pokój o suszarkę do włosów, dodatkowe łóżko, żelazko i deskę do prasowania oraz łóżeczko dla dzieci. Za dodatkową opłatą goście mogą skorzystać z przechowalni bagażu oraz garażu podziemnego. 

Organizacja szkoleń

Firmy zainteresowane przeprowadzeniem spotkań firmowych, szkoleń, mogą wybrać jedną z dwóch sal szkoleniowych. Obydwa pomieszczenia są klimatyzowane i posiadają stały dostęp internetu. Jedyna różnica tkwi w metrażu, który przekłada się na maksymalną liczbę osób. Hotel zapewnia dostęp do nowoczesnych rzutników multimedialnych, a także flipchartów. Istnieje możliwość zamówienia cateringu, a także serwisu kawowego. Usługi te są realizowane przez pracowników hotelu, co pozwala na dostosowanie się do harmonogramu całego wydarzenia. 


Opcje oferty / udogodnienia: Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Strona www: http://www.hithotel.pl


Opublikowano: 17-06-2020 | Wygaśnie: 29-09-2024 | Wyświetleń: 1134 (unikalne: 547)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję