NOCLEG24H.PL


Kalinowe Pola


Kalinowe Pola
Kalinowe Pola Kalinowe Pola Kalinowe Pola Kalinowe Pola Kalinowe Pola Kalinowe Pola Kalinowe Pola
Dodane przez: przybylka85
Województwo:LUBUSKIE
Miasto:Skąpe
Telefon: +48 515 292 034
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://kalinowepola.pl/pl#hotel
Adres: 66-213 Skąpe, Golfowa 1

Kompleks Kalinowe Pola wpisuje się w najnowsze trendy w turystyce, sprowadzające się do spędzania wolnego czasu aktywnie na łonie natury. Pięknie położone miejsce na równinnym terenie województwa lubuskiego, zachęca do przyjazdu wszystkich pasjonatów golfa i skorzystania z bogatej oferty noclegowej i wypoczynkowej.

AKTYWNY WYPOCZYNEK NA POLU GOLFOWYM

W kompleksie Kalinowe Pola na 75 hektarach znajduje się 18-dołkowe pole golfowe. Jest tak zaprojektowane, aby było atrakcyjne dla wytrawnych graczy, ale również przyjazne dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą grą. Wokół pola znajduje się oświetlony i kryty driving range niezbędny dla nauki i treningu. Kalinowe Pola mają trzech instruktorów z PGA Polska, organizacji zrzeszającej profesjonalnych - najlepiej przygotowanych trenerów i najlepszych zawodników golfa. Jest to marka światowa i tu nadarzają się możliwości poznania najlepszych w zawodzie i skorzystania z ich doświadczenia.

NIE TYLKO GOLF - SĄ I INNE ATRAKCJE

Baza noclegowa Kalinowe Pola jest atrakcyjna. Noclegi są oferowane w całorocznych komfortowych, apartamentowych domkach. Każdy domek ma dwa niezależne pokoje dwuosobowe z łazienką i tarasem. Pokój jest wyposażony w niezbędny sprzęt, WiFi oraz klimatyzację. Klubowicze mają zniżki, a za pobyt dzieci do lat 3 nie ma opłat.

Restauracja w Klinowych Polach to miejsce szczególne integrujące pasjonatów golfa. Można tutaj celebrować hole in one, czyli swoje osiągnięcia w ilości precyzyjnych trafień w dołek. Dla tych wszystkich, dla których golf jest sposobem na życie, wyniki się bardzo liczą i są okazją do świętowania. Oczywiście z usług restauracji korzystają wszyscy goście spragnieni i głodni.

Oferta jest przygotowana również dla przedstawicieli biznesu. Czeka na nich tu sala multimedialna, która umożliwia zorganizowanie konferencji czy szkolenia i serwis kawowy.

Kiedy bywalcy Kompleksu Kalinowe Pola zapragną innej rozrywki niż golf, to mogą spróbować swych sił w turystyce wodnej czy rowerowej. Wszak kompleks położony jest w województwie zwanym "zieloną krainą", z racji tego, że 50% powierzchni zajmują tutaj lasy. Rower i las to korzystna symbioza. Ponadto Kalinowe Pola leżą nad brzegiem jeziora Niesłysz - największego jeziora Pojezierza Łagowskiego, a samo Lubuskie to przecież kraina 500 jezior. Nie można nie spożytkować tak obfitych darów przyrody.


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: http://kalinowepola.pl/pl#hotel


Opublikowano: 18-06-2020 | Wygaśnie: 29-11-2024 | Wyświetleń: 1152 (unikalne: 584)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję