NOCLEG24H.PL


Hotel**** Swing Kraków


Hotel**** Swing Kraków
Hotel**** Swing Kraków Hotel**** Swing Kraków Hotel**** Swing Kraków Hotel**** Swing Kraków Hotel**** Swing Kraków Hotel**** Swing Kraków Hotel**** Swing Kraków
Dodane przez: kcs
Województwo:MAŁOPOLSKIE
Miasto:Kraków
Telefon: +48 12 311 11 11
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://www.hotelswing.pl
Adres: ul. Dobrego Pasterza 124 31-416 Kraków

Położony przy Parku Wodnym w Krakowie Hotel Swing**** jest idealnym miejscem na wypoczynek w Krakowie. Z różnych względów.

Przestrzeń dla rodziny

Dlaczego hotel jest doskonałym miejscem dla rodziców i ich pociech? Rodziny z dziećmi mogą liczyć na atrakcyjne rabaty w Parku Wodnym znajdującym się tuż przy obiekcie. Ponadto w pokojach i samym hotelu czeka szereg udogodnień oraz atrakcji dla najmłodszych. W obiekcie realizowane są również bony turystyczne. W obiekcie organizowane są także imprezy okolicznościowe dla całej rodziny, takie jak chrzciny, komunie czy wesela. 

Przestrzeń dla relaksu 

W Hotelu Swing**** położonym w spokojnej okolicy, jednak blisko centrum, czeka na Państwa świetnie wyposażona strefa Spa&Wellness. Relaks w saunarium pozwoli oczyścić ciało i umysł oraz zaznać głębokiego odprężenia. Zróżnicowana oferta zabiegów Spa pozwoli zaś na pielęgnację i odnowę biologiczną dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Kojące masaże zapewniają ulgę dla spiętych mięśni, niwelują oznaki zmęczenia i stresu oraz koją nerwy. 

Przestrzeń dla biznesu

Hotel Swing**** oferuje swoim gościom biznesowym 7 sal konferencyjno-szkoleniowych wyposażonych w sprzęt multimedialny, klimatyzację i niezbędne wyposażenie. W zależności od wielkości pomieszczenia organizowane są eventy od ok. 10 do ponad 300 osób. Modyfikując układ danej sali ze względu na swoje potrzeby z powodzeniem organizowane są konferencje, prelekcje, wystąpienia, szkolenia, prezentacje czy rozmowy wysokiego szczebla. 


Opcje oferty / udogodnienia: Dostęp do lodówki, Internet WiFi, Klimatyzacja, Plac zabaw dla dzieci, Pokoje z własnymi łazienkami, Room serwis, Sala konferencyjna, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu, Obiekt przystosowany dla osób z niepełnosprawnością
Języki używane w obiekcie: polski, angielski
Strona www: https://www.hotelswing.pl/
Realizacja bonu turystycznego: Tak


Opublikowano: 05-11-2020 | Wygaśnie: 02-11-2024 | Wyświetleń: 1721 (unikalne: 773)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję