NOCLEG24H.PL


Dwór w Tomaszowicach


Dwór w Tomaszowicach
Dwór w Tomaszowicach Dwór w Tomaszowicach Dwór w Tomaszowicach Dwór w Tomaszowicach Dwór w Tomaszowicach Dwór w Tomaszowicach Dwór w Tomaszowicach Dwór w Tomaszowicach Dwór w Tomaszowicach
Dodane przez: jawora
Województwo:MAŁOPOLSKIE
Miasto:Kraków
Telefon: 12 419 20 00
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://www.dwor.pl
Adres: 32-085 Tomaszowice , Krakowska 68

Dwór w Tomaszowicach

Zaledwie 4 km od Krakowa.

Kameralny hotel, położony w starym zabytkowym parku z oryginalnie zachowanym drzewostanem, dzięki czemu Goście mogą odpocząć, obcując blisko z naturą.

W obiekcie jest 40 pokoi; wszystkie znajdują się na parterze.

W lobby, na dużej przestrzeni zgromadzono prace współczesnych artystów: obrazy, rzeźby, witraże, co tworzy miłą scenerię na odpoczynek z dobrą kawą.

W zależności od pory roku, Twojego czasu i nastroju na terenie Dworu w Tomaszowicach możesz skorzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak: strefa zabawy (plac zabaw, huśtawki, mini golf), strefa relaksu (leżaki, hamaki, alejki spacerowe) i strefa edukacji (Muzeum Ratownictwa, wystawy sztuki – rzeźba i malarstwo).

Dwór w Tomaszowicach to, aż 10 ha zielonych terenów, w które wkomponowane jest 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1600 m2. U nas możesz zorganizować spotkania biznesowe o różnym charakterze, od kameralnych spotkań, konferencji, szkoleń, poprzez pikniki, imprezy plenerowe, po uroczyste kolacje i spektakularne gale, które wymagają doświadczenia i organizacji wydarzeń na najwyższym poziomie.

Wykorzystujemy nasze 30. letnie doświadczenie, aby Twoje spotkanie było wyjątkowe i zapadające w pamięć. Powiedz nam o swoich planach i wspólnie przygotujemy najlepszy scenariusz Twojego wydarzenia.


Opcje oferty / udogodnienia: Internet WiFi, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala konferencyjna
Języki używane w obiekcie: polski, angielski
Strona www: https://www.dwor.pl/


Opublikowano: 07-03-2023 | Wygaśnie: 06-03-2024 | Wyświetleń: 356 (unikalne: 229)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję