NOCLEG24H.PL


Natural Hotel w Rezerwacie z Plażą na Wyspie


Natural Hotel w Rezerwacie z Plażą na Wyspie
Natural Hotel w Rezerwacie z Plażą na Wyspie Natural Hotel w Rezerwacie z Plażą na Wyspie Natural Hotel w Rezerwacie z Plażą na Wyspie Natural Hotel w Rezerwacie z Plażą na Wyspie Natural Hotel w Rezerwacie z Plażą na Wyspie Natural Hotel w Rezerwacie z Plażą na Wyspie Natural Hotel w Rezerwacie z Plażą na Wyspie Natural Hotel w Rezerwacie z Plażą na Wyspie Natural Hotel w Rezerwacie z Plażą na Wyspie
Województwo:WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Miasto:Olsztyn
Telefon: +48 89 506 55 10
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: https://naturalhotel.pl
Adres: Warlity Wielkie 16, 14-100 Ostróda

Natural Hotel zlokalizowany jest w sercu Rezerwatu Sosen Taborskich, nad samym brzegiem jeziora Szeląg Wielki uznawanym za jedno z najczystszych w Polsce.
Z tego powodu możemy zapewnić naszym gościom bezpieczne kąpiele na hotelowej piaszczystej plaży.

Obiekt jest w pełni klimatyzowany, a na gości czekają 69 nowoczesnych pokoi jedno i dwuosobowych oraz studio i apartamenty o wysokim standardzie. Posiadamy też dużą restaurację z widokiem na jezioro i serwującą wyśmienite dania, a także obszerny teren blisko plaży wraz z infrastrukturą rekreacyjną.

Natural Hotel to również obiekt świetnie przystosowany do organizacji eventów biznesowych, szkoleń, konferencji czy spotkań okolicznościowych. Sale konferencyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, między innymi w projektory multimedialne, nagłośnienie oraz inne zaawansowane technologicznie rozwiązania, pomocne przy organizacji konferencji. W całym obiekcie korzystać można z szybkiego łącza WiFi.


Opcje oferty / udogodnienia: Grill, Internet WiFi, Klimatyzacja, Miejsce na ognisko, Parking, Plac zabaw dla dzieci, Pokoje z własnymi łazienkami, Prasowalnia, Room serwis, Sala konferencyjna, Sprzęt plażowy, Telewizor / sala telewizyjna, Restauracja / wyżywienie na miejscu, Obiekt przystosowany dla osób z niepełnosprawnością
Języki używane w obiekcie: polski, angielski, rosyjski
Strona www: https://naturalhotel.pl/
Realizacja bonu turystycznego: Tak


Opublikowano: 19-07-2023 | Wygaśnie: 18-07-2024 | Wyświetleń: 105 (unikalne: 71)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję