NOCLEG24H.PL


Wypoczynek i noclegi bezpośrednio nad jeziorem powidzkim w Ostrowie u Piotra


Wypoczynek i noclegi bezpośrednio nad jeziorem powidzkim w Ostrowie u Piotra
Wypoczynek i noclegi bezpośrednio nad jeziorem powidzkim w Ostrowie u Piotra Wypoczynek i noclegi bezpośrednio nad jeziorem powidzkim w Ostrowie u Piotra Wypoczynek i noclegi bezpośrednio nad jeziorem powidzkim w Ostrowie u Piotra Wypoczynek i noclegi bezpośrednio nad jeziorem powidzkim w Ostrowie u Piotra Wypoczynek i noclegi bezpośrednio nad jeziorem powidzkim w Ostrowie u Piotra Wypoczynek i noclegi bezpośrednio nad jeziorem powidzkim w Ostrowie u Piotra Wypoczynek i noclegi bezpośrednio nad jeziorem powidzkim w Ostrowie u Piotra Wypoczynek i noclegi bezpośrednio nad jeziorem powidzkim w Ostrowie u Piotra Wypoczynek i noclegi bezpośrednio nad jeziorem powidzkim w Ostrowie u Piotra
Województwo:WIELKOPOLSKIE
Miasto:Witkowo
Telefon: +48 606 330 630
E-mail: pokaż adres email...
Adres www: http://www.ostrowo.turystyka.pl
Adres: 62-430 Powidz, Ostrowo, ul. Złotowodna 438

Zapraszamy do agroturystyki U Piotra usytuowanej w malowniczym Ostrowie nad Zatoką Paproć z bezpośrednim dostępem do Jeziora Powidzkiego.

Nasza oferta noclegowa obejmuje różnorodne opcje, które zapewnią wygodę i komfort podczas pobytu z dziećmi. Do Państwa dyspozycji oddajemy drewniany domek, podzielony na dwa niezależne pokoje, z bezpośrednim wyjściem na ogród i posesję. Pokoje te mogą pomieścić odpowiednio 4 i 6 osób, a maksymalna liczba gości dla całego domku to 10 osób. Dodatkowo oferujemy również domek okrągły, znany jako Jurta Mongolska, idealny dla rodzin liczących od 2 do 6 osób. Kolejną atrakcyjną opcją są domki indiańskie, znane jako Tipi indiańskie, które mogą pomieścić odpowiednio 4 lub 5 osób. Łącznie maksymalna liczba osób na terenie obiektu w tym namioty to ok. 25 osób.

Wszystkie pokoje są wyposażone w niezbędne udogodnienia, takie jak lodówka, kuchenka, czajnik, telewizor, radio, leżak lub krzesło turystyczne, lampka nocna, naczynia, garnki, sztućce i wiele innych. W pobliżu znajduje się sanitariat z łazienkami, toaletami, wc, prysznicami oraz dodatkową atrakcją jakim jest prysznic zewnętrzny.

Ośrodek oferuje wiele atrakcji nad jeziorem, które zagwarantują niezapomniane doświadczenia. Możecie Państwo skorzystać z rowerka wodnego, kajaku dwuosobowego, łódki wiosłowej wędkarskiej i turystycznej. Na terenie ośrodka znajduje się plaża, gdzie można cieszyć się pływaniem, kąpielami i nurkowaniem. Dla miłośników relaksu dostępne są hamaki, huśtawki oraz pomosty stałe i pływające, nazywane tratwami. Możliwe jest również wędkowanie, a złowione ryby można przyrządzić na grillu lub w wędzarni. Zapewniamy także możliwość organizacji ogniska w domkach indiańskich. Dodatkowo dostępne są boiska do siatkówki i koszykówki, ringo, rowery oraz możliwość spacerów po pobliskim lesie. Na przełomie sierpnia i września istnieje możliwość zbierania grzybów, zbieranie czarnej porzeczki a wczesną wiosną lub późną jesienią można wykopywać topinambury, jesienią zbierać winogrona.

W pobliżu sklep spożywczy, bar i restauracja.

wyszukiwarka : Wypoczynek nad jeziorem powidzkim w Ostrowie u Piotra

internet :           https://www.ostrowo.turstyka.pl

facebook :        https://www.facebook.com/UPiotranoclegi

Pozdrawiam i zapraszam

Piotr

+48606330630


Opcje oferty / udogodnienia: Dostęp do kuchni, Dostęp do lodówki, Grill, Miejsce na ognisko, Ogród, Parking, Piaskownica, Plac zabaw dla dzieci, Sprzęt plażowy, Telewizor / sala telewizyjna
Języki używane w obiekcie: polski
Strona www: www.ostrowo.turystyka.pl
Realizacja bonu turystycznego: Tak
Liczba miejsc noclegowy: 25


Opublikowano: 12-02-2024 | Wygaśnie: 11-02-2025 | Wyświetleń: 174 (unikalne: 148)


Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję