NOCLEG24H.PL

Planujesz urlop w Gdańsku? Dobrze go zaplanuj!

Opublikowano: 21-06-2022

Kategoria: Wiadomości, aktualności

Wróć do spisu wpisów


 

Chcesz pozwiedzać Gdańsk? Sprawdź, co zrobić z samochodem!

W trakcie zwiedzania Gdańska najlepiej postawić na komunikację miejską lub przemieszczać się na piechotę. Przyjeżdżając tutaj swoim autem, trzeba zostawić je w bezpiecznym miejscu usytuowanym w atrakcyjnej lokalizacji takiej jak np. Dworzec Główny Gdańsk. Parking znajdujący się w tak rozpoznawanym punkcie łatwo namierzyć – tym bardziej że jest to centrum miasta doskonale skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Pozostawienie tu samochodu jest zatem rozsądnym rozwiązaniem.

 

 

Jak wybrać najlepszy parking w centrum Gdańska?

Wybór parkingu w centrum Gdańska powinien być podyktowany racjonalnymi przesłankami. Przede wszystkim trzeba sprawdzić, jakiego rzędu opłaty pobiera usługodawca – nie ma co ukrywać, że aspekt finansowy nie ma w tym kontekście żadnego znaczenia. Zasada jest taka, że im dłuższy postój, tym korzystniejsze są opłaty z tego tytułu. Są także rozmaite udogodnienia dla kierowców. Warto zainteresować się parkingiem obsługiwanym przez Grupę Intrerparking znajdującym się w lokalizacji dworzec kolejowy Gdańsk. Parking ten liczy 200 miejsc i jest wielopoziomowym obiektem z zadaszeniem. Auto będzie dobrze chronione przed opadami czy silnymi wiatrem.

 

Dlaczego warto korzystać z parkingów w centrum Gdańska?

Możliwość pozostawienia samochodu na parkingu w centrum miasta to w głównej mierze oszczędność czasu. Nie trzeba tracić go na szukanie miejsca postojowego, co w centrum Gdańska zajmuje przeciętnie ok. 40 minut. Zwykle istnieje możliwość rezerwacji miejsca online, co dodatkowo ułatwia sprawę. Rezerwacji dokonuje się za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie usługodawcy. Wystarczy podać w nim termin i godzinę rozpoczęcia oraz zakończenia postoju.

 Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję