NOCLEG24H.PL

Zwiedzanie Podgoricy

Opublikowano: 11-07-2022

Kategoria: Przewodnik turystyczny

Wróć do spisu wpisów


Zwiedzanie Podgoricy czy Czarnogóry, od lśniącego Wybrzeża Kotoru po wzgórza, to podróż marzeń na całe życie.

 

Zwiedzanie Podgoricy czy Czarnogóry, od lśniącego Wybrzeża Kotoru po wzgórza, to podróż marzeń na całe życie. Korzystając z naszej wypożyczalni samochodów w Podgoricy, odwiedzający mogli rozpocząć podróż po głównych obszarach kraju, odkrywając wiele miejsc historycznych, a następnie udać się w piękne góry i zakończyć jazdę wzdłuż wybrzeża Czarnogóry, ciesząc się słońcem i zapierającymi dech w piersiach widokami.

Tania i przystępna cenowo wypożyczalnia samochodów w Podgoricy zapewni niesamowite wrażenia, umożliwiając zwiedzanie Podgoricy i Czarnogóry z przyjaciółmi i rodziną.

 

 

Dlaczego potrzebujesz wypożyczalni samochodów w Podgoricy?

Odwiedzając obcy kraj, chciałbyś spędzić tam najwięcej czasu, odwiedzając i ciesząc się wieloma miejscami, a wypożyczony samochód w Podgoricy pozwoli ci zrobić dokładnie to przez całą podróż. Skoro możesz jeździć w luksusie swojego samochodu, po co wystawiać się na nieustanne hordy i ograniczone rozkłady jazdy komunikacji miejskiej lub wysokie ceny taksówek? Wypożyczając samochód, będziesz mógł odkryć więcej Podgoricy niż podróżując lokalnym systemem transportu!

W okresie letnim, kiedy palące słońce potrafi zemdleć, czekanie w autobusie może stać się nie lada wyzwaniem. Odwiedzając Podgoricę zimą, należy pamiętać, że niektóre autobusy na trasach turystycznych kursują rzadziej. System autobusowy jest tutaj przeciętny i kursuje głównie wzdłuż wybrzeża. Ponadto, podczas gdy podróż autobusem z Ulcinj do Tivat, Kotor lub Herzeg Novi jest łatwa, nie będziesz w stanie zobaczyć wszystkiego, co znajduje się pomiędzy tymi miastami. I muszę wam powiedzieć, że jest sporo ładnych miejsc, których nie można przegapić!

 

Gdzie wynająć samochód w Podgoricy?

Wynajmując samochód w Podgoricy, wiele osób uważa, że ​​Podgorica wydaje się być idealnym miejscem do wzięcia samochodu. Ale to nie powinien być twój ostateczny wybór. Zaletą wynajmu samochodu w Tara Car jest to, że możesz wynająć samochód niemal z każdego miejsca w regionie za tę samą cenę. Większość regionalnych obiektów noclegowych znajduje się w pobliżu morza i oferuje doskonałą jakość. Zaproponujemy Ci wynajęcie samochodu w Podgoricy, gdy planujesz lecieć do Podgoricy, ponieważ możesz również rozpocząć tam swoją drogową przygodę.

Tara Car oferuje również usługi wynajmu samochodów w kilku innych miejscach, takich jak Kotor, Becici, Budva, Tivat, Risan i kilku innych. Pomoże Ci to odpowiednio zaplanować zadania i zaplanować wycieczkę na podstawie osobiste preferencje. Przed wynajmem samochodu w Podgoricy należy przestrzegać wytycznych i zasad. Należy również przestrzegać przepisów ruchu drogowego, mając wszystkie niezbędne dokumenty.


 

Jakie dokumenty są potrzebne do wynajmu samochodu w Podgoricy?

Proces wynajmu samochodu w Podgoricy jest dość prosty. Wymagane jest odpowiednie prawo jazdy kraju ojczystego, paszport i gotówka na zabezpieczenie. Musisz mieć co najmniej 21 lat i mieć co najmniej dwuletnie doświadczenie. Płatności można dokonać gotówką lub kartą kredytową.

Nie jest wymagane, aby mieć przy sobie zagraniczne prawo jazdy.

Zgodnie z czarnogórskim ustawodawstwem każde prawo jazdy, które jest akceptowane w całym kraju, w którym zostało wydane, jest również akceptowane w Czarnogórze. Jeśli masz licencję amerykańską, pamiętaj o zabraniu poprzedniej licencji, ponieważ będzie ona odzwierciedlać inną datę wydania. Podczas tego podejścia będziesz mógł sprawdzić, czy masz minimalne doświadczenie w prowadzeniu pojazdu.

Zasady wynajmu samochodu w Czarnogórze

Limit alkoholu dla kierowców wynosi 0% i należy pamiętać, że jeśli przyjeżdżasz tylko na kilka nocy, a policjant stwierdzi, że prowadzisz samochód po wypiciu alkoholu lub nawet bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, czarnogórskie przepisy ruchu drogowego nie będą miłe dla ktokolwiek.

Policjant od razu poprosi o paszport i prawo jazdy, a ty będziesz musiał stawić się przed sądem za wykroczenia drogowe w miejscowości, w której popełniłeś czyn. To nie jedyny problem: będą Cię ścigać zgodnie z regułą, ale sąd może wezwać Cię do stawienia się następnego dnia, co może zakłócić Twój harmonogram, jeśli jesteś na wakacjach w innym miejscu w hrabstwie.

Dlatego zwracaj uwagę na sygnalizację świetlną, nie pij niczego i pozostań skoncentrowany. Jeśli jedziesz samochodem i uderzysz w drzewo lub inny przedmiot w otwartym miejscu, zostaniesz ukarany zniszczeniem mienia publicznego. Jeśli masz wypadek lub wypadek w Podgoricy, musisz zastosować się do kilku prostych wskazówek: zadzwoń pod numer 122, aby powiadomić władze, aby nie przenosić samochodu, i powiadom dostawcę usług o zdarzeniu.

Pamiętaj też, że bez oświadczenia policyjnego Twoje ubezpieczenie jest bezwartościowe i będziesz odpowiedzialny za całą szkodę finansową.

 

Najlepsze agencje wynajmu samochodów w Podgoricy?

Tara Car działa, łącząc najlepsze oferty małych, zlokalizowanych czarnogórskich firm, przy założeniu, że koszty powinny być podobne (a czasami tańsze) jak w przypadku rezerwacji przez bezpośrednią wizytę. Oferujemy szeroką gamę samochodów od RENAULT Clio, HYUNDAI i20, HYUNDAI Elantra po OPEL Vivaro, VOLVO XC 90, CHEVROLET Camaro. Obiecujemy super ochronę przed kradzieżą i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, przyjazną obsługę klienta i zupełnie nowe samochody

Możesz wybrać wszystko, co chcesz! Wypożyczając samochód w Tara-Car, otrzymujesz ten sam model. Kolejną zaletą jest koszt zabezpieczenia rzędu 100-200 euro. Ale jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że można wypożyczyć samochody, które wymagają kaucji w wysokości zaledwie 50 euro. Kilka dużych wypożyczalni samochodów pobiera kaucję w wysokości do 1200 euro. Tara Car to idealna opcja do rozważenia podczas podróży z Podgoricy po Czarnogórze.

 Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję