NOCLEG24H.PL

Profesjonalne kursy kitesurfingu na Półwyspie Helskim - zapisz s

Opublikowano: 06-11-2022

Kategoria: Produkty i usługi turystyczne

Wróć do spisu wpisów


Wakacje nad Bałtykiem co roku cieszą się ogromną popularnością. Największą część osób wybierających się nad morze w sezonie letnim, stanowią rodziny z dziećmi lub osoby młode. Poszukując różnorodnych atrakcji w czasie wakacji, warto wziąć pod uwagę również kursy kitesurfingu, z których skorzystać możesz w profesjonalnej szkole kitesurfingu FunSurf w Chałupach. Gwarantujemy, że taka aktywność na długo pozostanie w Twojej pamięci, przywołując wyłącznie pozytywne wspomnienia. Przekonaj się osobiście!

 

Szkoła windsurfingu i kitesurfingu zaprasza

Z pewnością zastanawiasz się, czy sporty wodne są odpowiednią aktywnością dla Ciebie. Najlepszym sposobem na przekonanie się o tym jest spróbowanie! Szkoła windsurfingu FunSurf oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu windsurfingu, kitesurfingu oraz wingfoila. Nauka odbywa się na płytkim i sprawdzonym akwenie pod okiem licencjonowanych instruktorów. Ponadto oferta skierowana jest do osób początkujących, jak i zaawansowanych. Nie istnieje również limit wiekowy, którego należy przestrzegać. Podstawowym warunkiem skorzystania ze szkoleń FunSurf jest minimalna umiejętność pływania, brak obawy przed wodą oraz chęć nauki. Jeżeli spełniasz wszystkie kryteria, możesz skontaktować się ze szkołą, aby dokonać szybkiej i sprawnej rezerwacji miejsca.

 

 

Bezpieczne i komfortowe lekcje wingfoil dla dorosłych i dzieci

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, oferta szkoły FunSurf skierowana jest zarówno do osób dorosłych, jak również dzieci i młodzieży. Jeżeli więc Twoje dziecko nie potrafi usiedzieć w miejscu lub fascynuje go nauka nowych dyscyplin sportowych - zdecydowanie powinieneś zapisać je na lekcje wingfoil. Wszystkie usługi, dostępne w ofercie szkoły FunSurf, wyróżniają się na rynku pod wieloma względami. Przede wszystkim ich nauka opiera się na ponad 25-letnim doświadczeniu. Jest to naprawdę zaskakujący wynik, gwarantujący szkolenia na najwyższym poziomie. Oprócz tego kursanci mogą pracować na najnowocześniejszym sprzęcie od renomowanych producentów w branży. Każdy z nich otrzymuje również kask i kamizelkę asekuracyjną. Szkoła zapewnia ubezpieczenie i całodobową pomoc ratownika, który udziela natychmiastowej pomocy w razie potrzeby. Warto jednak wspomnieć, że instruktorzy zachowują szczególną ostrożność podczas realizowania kursów, dzięki czemu pomoc ratownika nie jest wcale potrzebna - kursanci są w pełni bezpieczni. To jak, masz ochotę zapisać się na lekcje wingfoil, kitesurfing, a może windsurfing? Nie zwlekaj do ostatniej chwili i już dzisiaj skontaktuj się z zespołem FunSurf!

 

 Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję