NOCLEG24H.PL

Oświadczenie serwisu nocleg24h.pl – rosyjska dezinformacja

Opublikowano: 31-05-2023

Kategoria: Wiadomości, aktualności

Wróć do spisu wpisów


Oświadczenie dotyczące serwisu nocleg24h.pl – rosyjska dezinformacja.

 

Szanowni Użytkownicy,

Ostatnio w mediach społecznościowych pojawiły się niepokojące informacje sugerujące, że nasz serwis, nocleg24h.pl, miał oferować opcję "bez Ukraińców" podczas wyszukiwania noclegów. Chcielibyśmy stanowczo zapewnić, że te doniesienia są całkowicie nieprawdziwe.

 

W marcu 2023 roku w sieci rozeszła się informacja, że w Polsce można zarezerwować pokój hotelowy, wśród gości którego na pewno nie będzie Ukraińców.

Telegram: Contact @Postovo

Linki

 

 

Nocleg24h.pl to serwis, który od początku swojego istnienia jest otwarty dla wszystkich, niezależnie od narodowości. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług dla wszystkich naszych użytkowników. Wszyscy są u nas mile widziani, a każdy ma równy dostęp do ofert noclegowych prezentowanych na naszej stronie.

Chcielibyśmy podkreślić, że branża hotelarska w Polsce, od dawna wspiera uchodźców z Ukrainy, oferując im noclegi i zatrudnienie. Wielu pracowników sektora hotelowego to obywatele Ukrainy, którzy znaleźli w Polsce bezpieczne schronienie i możliwość zarobku.

Potępiamy wszelkie próby manipulacji i rozpowszechniania dezinformacji, które mają na celu zasianie niezgody i podważenie zaufania do naszego serwisu. Takie działania są nieakceptowalne i stanowią poważne naruszenie zasad współżycia społecznego. Szczególnie potępiamy dezinformację tworzoną przez trolle rosyjskie, której celem jest sianie chaosu i niesnasek.

Na koniec chcielibyśmy wyrazić nasze pełne wsparcie dla Ukrainy w obliczu obecnej sytuacji. Jesteśmy z Wami całym sercem i życzymy Wam zwycięstwa. Niech siła i odwaga Waszego narodu będą inspiracją dla nas wszystkich.

 

Z poważaniem, Redakcja nocleg24h.plTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję