NOCLEG24H.PL

Hotel Jastrzębie-Zdrój - idealne miejsce do wypoczynku

Opublikowano: 20-07-2021

Kategoria: Ciekawe miejsca, atrakcje

Wróć do spisu wpisów


Wakacje to czas odpoczynku. Ludzie wybierają różne kierunki do wyjazdów. Odwiedzają polskie morze lub góry. Często chcą obejrzeć różne miasta. Jednym z nich jest Jastrzębie Zdrój. Tam też jest ciekawy hotel, w którym można się zakwaterować i zamieszkać na czas zwiedzania okolicy. Warto poznać Hotel Dąbrówka Jastrzębie-Zdrój. 

 

Hotel Jastrzębie-Zdrój - miejsce, w którym można odpocząć

Kompleks Dąbrówka mieści się we ścisłym centrum miasta Jastrzębie-Zdrój. Przebywając w nim można skorzystać z wielu dobrodziejstw. Pokoje są w pełni wyposażone i mają najwyższy poziom. Dla osób, które kochają wypoczynek i dbanie o siebie czekają atrakcje w stylu SPA and Wellnes. W hotelu Jastrzębie-Zdrój każdy odwiedzający może poczuć się komfortowo. Zadbano o to, by zarówno wnętrze, jak i zewnętrzna część budynku prezentowały się gustownie. Przestrzeń wokół hotelu jest wypełniona kwitnącymi kwiatami, okazałymi drzewami oraz rozległymi trawnikami. Osoby zakwaterowane w kompleksie mogą podziwiać zabytkowe budynki i cieszyć się podmuchami świeżego powietrza. Miejsce to sprzyja rehabilitacji oraz przyczynia się do poprawy samopoczucia. 

Bardzo dobra lokalizacja pozwala na bezproblemowe zwiedzanie miasta oraz jego okolic. Nieopodal znajdują się parkingi, które są dostosowane do różnego rodzaju pojazdów.

Pokoje hotelowe są odpowiednio przygotowane na przyjęcie klientów. Każdy zainteresowany może wybrać coś dla siebie. W ofercie znaleźć można:

  • pokoje standardowe - wnętrze nawiązuje do lat, w których hotel powstał. Pozwala ono cofnąć się do początku XX wieku. Pokoje zaaranżowane są w stylu secesyjnym,
  • pokoje superior - styl romantyczny, wenecki lub klasyczny - wybór jest ogromny,
  • Willa I i II standard - najtańsze pokoje o bardzo wysokim standardzie, które spodobają się wielu osobom.

 

Hotel Dąbrówka Jastrzębie-Zdrój

 

 

Restauracja w hotelu Jastrzębie-Zdrój - menu pełne łakoci

Odwiedzając hotel Dąbrówka nie można zapomnieć o restauracji, która mieści się w budynku. Jego wnętrze przywodzi na myśl klimat rustykalny, którym można zachwycać się podczas spożywania różnego rodzaju posiłków. W menu restauracji Jastrzębię-Zdrój znaleźć można wiele ciekawych dań. Są tam pozycje dla mięsożerców, a także dla osób, które wolą rzeczy warzywne lub mączne. Wybór jest bardzo szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególną popularnością wśród turystów z różnych części Polski cieszą się potrawy regionalne. Nie każdy ma okazję codziennie próbować typowo śląskich dań.

Ciekawym jest fakt, że produkty stosowane podczas przygotowywania posiłków są zawsze świeże i najwyższej jakości. Restauracja Jastrzębie-Zdrój posiada nawet swój własny zielnik, który jest codziennie wykorzystywany. Pracownicy starają się idealnie dobierać nie tylko składniki, ale i również czas ich przygotowania. Mało tego, restauracja oferuje domowe desery oraz lody rzemieślnicze, którymi niejedna osoba się zachwyci. 

 

Imprezy i atrakcje w hotelu Jastrzębie-Zdrój

W Hotelu odbywają się różnego rodzaju imprezy, jak wesele, przyjęcia czy spotkania biznesowe. Wydarzenia te mogą być zrealizowane w restauracji lub specjalnie przystosowanej sali . Wystarczy wcześniej zabookować miejsce oraz termin. W kompleksie znajdują się 4 sale, w których można zorganizować ciekawe wydarzenia. Hotel to gwarancja udanej imprezy okolicznościowe. Jastrzębie-Zdrój jest miejscem, w którym można dobrze się bawić. 

 

 Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję