NOCLEG24H.PL

Drewniane modele do składania - idealny prezent dla każdego!

Opublikowano: 11-10-2021

Kategoria: Wiadomości, aktualności

Wróć do spisu wpisów


Istnieje wiele ciekawych sposobów na spędzanie wolnego czasu: oglądanie filmów, spacerowanie, jazda na rowerze czy czytanie książek. Jeżeli jednak zależy nam na wykorzystanie szansy na pobudzenie rozwoju manualnego lub stworzenie czegoś niecodziennego, powinniśmy zapoznać się z drewnianymi modelami do składania. Te złożone układanki nadają się nie tylko dla dzieci, ale również - a może i przede wszystkim - dla młodzieży i dorosłych.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Myśląc o modelach do składania, najczęściej bierze się pod uwagę makiety samolotów, statków czy samochodów. To nie jest jednak do końca prawidłowe spostrzeżenie. Składanki drewniane 3D obejmują również takie propozycje jak:

  • zamki i inne budynki
  • tory kulkowe
  • wnętrza mieszkań (np. domki dla lalek)
  • zwierzęta i rośliny
  • formy abstrakcyjne.

Rzecz jasna, wyroby różnią się od siebie np. poziomem trudności złożenia. Powyższe zestawienie pokazuje jednak, że opisywane zabawki mogą trafić w gusta każdego klienta, niezależnie od jego płci i wieku. Wystarczy po prostu wybrać odpowiadający jego zainteresowaniom i możliwościom produkt.

 

 

Różne sposoby montażu

Jako że modele do składania mogą przedstawiać różnorodne obiekty, a ich oferta jest dostosowana do potrzeb bardzo szerokiego grona klientów. Techniki składania zestawów bardzo się od siebie różnią. Najbardziej znaną formą jest oczywiście sklejanie metalowych lub drewnianych części, będące najpowszechniejszą techniką montażu w przypadku m. in. modeli samolotów powstających w warsztatach modelarskich. Inne produkty wymagają z kolei zastosowania narzędzi. Znajdziemy jednak również produkty wymagające jedynie odpowiedniego spasowania części, bez użycia dodatkowego spoiwa. Bardzo ciekawym przykładem są modele UGEARS.

Ponadprzeciętna jakość i przyjazność środowisku

Puzzle 3D z drewna UGEARS są wykonywane z olchowej sklejki, której wytrzymałość i miejsce pochodzenia są dokładnie sprawdzane. Jak wcześniej wspomniano, składając modele, nie musimy w tym celu posiłkować się klejem. To oznacza, że proces budowy opiera się o wykorzystanie przyjaznych środowisku materiałów oraz nie wymaga użycia środków chemicznych. Jest to świetna informacja nie tylko dla osób dbających o środowisko, ale również dla ludzi mogących cierpieć z powodu alergii na niektóre substancje i związki chemiczne.

 

Czytaj także -  Łamigłówki i układanki z drewna - rozrywka

 

 

Wszechstronna nauka bez dodatku nudy!

Drewniane modele do składania UGEARS cechują się również bardzo dużą różnorodnością. Dostępne składanki prezentują różny stopień trudności i przedstawiają rozmaite obiekty: od pojazdów, przez przedmioty użytkowego, do zagadek logicznych. Co więcej, takie wyroby jak szkatułki, skrzynki lub zegary mogą być używane na co dzień! Budowanie drewnianych modeli mechanicznych może być także świetnym sposobem na wspomaganie rozwoju dziecka. Nie dość, że rozwija ono swoje umiejętności manualne, to dodatkowo młody człowiek poznaje podstawowe zasady mechaniki i fizyki. I to wszystko z dala od nudnych szkolnych lekcji!

Baw się kreatywnie!

Powyższe argumenty pokazują, że zarówno modele UGEARS jak i inne składanki 3D są świetnymi produktami dla osób poszukujących kreatywnej rozrywki. Mogą z nich korzystać osoby w każdym wieku, charakteryzujące się dowolnym poziomem umiejętności manualnych. Warto zatem kupić taki model i zadbać o rozrywkę dla całej rodziny lub grona przyjaciół. To wszystko z w trosce o środowisko i nasze zdrowie. Wszystkie części modeli UGEARS są bowiem drewniane i nie wymagają użycia kleju w czasie montażu! W celu zapoznania się z szerokim asortymentem produktów zapraszamy na stronę internetową sklepu internetowego tylkorelaks.pl.Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję