NOCLEG24H.PL

Odskocznia przez cały rok - apartamenty nad morzem

Opublikowano: 09-12-2021

Kategoria: Ciekawe miejsca, atrakcje

Wróć do spisu wpisów


Coraz więcej osób decyduje się na dzielenie swojego urlopu na kilka krótszych pobytów w różnych okolicznościach przyrody polskiego krajobrazu. Z powodzeniem od wielu lat rozwija się turystyka świąteczna, która nie biegnie już tylko w jednym kierunku pasma górskiego, ale wiedzie również nad polskie morze. Zimowy pobyt nad morzem, często powiązany z obchodami Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestrem to nowy kierunek w turystyce, oferujący znacznie więcej niż przykryte śniegiem plaże czy marznące w powietrzu fale.

 

W Mielnie latem, zimą i w Sylwestra

 

 

 

Apartamenty nad morzem dostępne również zimą

Mielno apartamenty to optymalna lokalizacja dla zimowego wypoczynku nad morzem. Zimą nad morze jeździ się przede wszystkim, by spacerować, przebywać jak najdłużej na świeżym, mroźnym, pełnym jodu powietrzu. Zaśnieżone plaże, promenada spacerowa w Mielnie, trasy do uprawiania nordic walking wzdłuż jeziora Jamno, morsowanie, to outdoorowa oferta dla osób dorosłych. Dzieciom nieustannej radości przysparzają sanki, prowadzone przez rodziców od jednej do drugiej stromej górki. A gdy jazda na sankach spowszednieje, zawsze można lepić wspólnie bałwana na plaży i zmierzyć się z nim o lepszy profil na zdjęciach.

Gdy nad morzem pada deszcz….

Atmosferę wakacji rzadko kiedy rujnuje brzydka pogoda. Wystarczy się ubrać odpowiednio do warunków, by spacer nad morzem pozostał największą przyjemnością. Jednak chwila odpoczynku i relaksu pod dachem w zimowy dzień to kwintesencja wakacji. Apartament Mielno oferuje dla swoich gości w okresie Świąt Bożego Narodzenia, gości dużych i małych, długą listę zajęć, które urozmaicą pobyt. Dorośli mogą liczyć przede wszystkim na strefę wellness i nieograniczony dostęp do basenu i sauny, natomiast dzieci otrzymują mnóstwo zorganizowanych atrakcji, m.in

  • warsztaty, podczas których nauczą się pieczenia i dekorowania pierników
  • zajęcia, w trakcie których będą tworzyć ozdoby choinkowe
  • mogą wspólnie ubierać choinkę
  • słuchać i czytać Opowieść Wigilijną
  • bawić się w sali z basenem z kulkami
  • grać w gry planszowe samodzielnie lub z rodzicami

Sylwester w Mielnie

Dla tych osób, które nie mogą spędzić całego okresu świąt daleko od domu, apartamenty nad morzem w Mielnie oferują pobyt w Sylwestra. Z tej okazji goście korzystający z apartamentów będą mieli okazję przywitania nowego roku na tarasie widokowym obiektu, wznosząc kieliszek musującego wina. W ofercie znajduje się Strefa relaksu z basenem i sauną dla dorosłych oraz basen z kulkami dla dzieci.


 

Jesień i wiosna w Mielnie

Z apartamentów w Mielnie można i warto korzystać przez cały rok. Latem jest to oczywiste, Mielno dostarcza oprócz swoich plaż mnóstwo innych rozrywek na świeżym powietrzu. Ale miasto to warto odwiedzić także wówczas, gdy nie jest tak oblegane przez turystów, właśnie zimą, jesienią i wiosną. W pełnej krasie jesienna roślinność czy budząca się do życia wiosną natura to najbardziej relaksujący widok za oknem apartamentu nad morzem w Mielnie. Turystą można być przez cały rok, korzystając nawet krótko, ale intensywnie, z atrakcji Mielna i okolic.Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję