NOCLEG24H.PL

Hotele z basenem w Szczyrku

Opublikowano: 16-02-2022

Kategoria: Ciekawe miejsca, atrakcje

Wróć do spisu wpisów


Basen, to jedna z najbardziej pożądanych atrakcji, jeśli wybieramy się do konkretnego hotelu. W Szczyrku, taką atrakcję dla swoich gości, przygotował Hotel Meta. Do dyspozycji odwiedzających to miejsce, jest basen, ale też sauna czy jacuzzi. Innymi słowy - jeśli chcemy naprawdę odpocząć i niekoniecznie planujemy piesze wycieczki po górach, dostępność hotelowego basenu, z pewnością będzie dla nas bardzo dużą atrakcją.

 

Aktywny wypoczynek w Szczyrku dla amatorów sportów wodnych

Wyjazd w góry - a w tym przypadku do Szczyrku - nie zawsze musi się nam kojarzyć tylko i wyłącznie z aktywnością fizyczną, która zakłada np. chodzenie po górach czy wycieczki rowerowe. Kiedy ponad wszystko chcemy spędzić urlop aktywnie i ta aktywność fizyczna zakłada pływanie, wcale nie musimy wybierać się nad morze czy też nad jezioro. Znalezienie odpowiedniego hotelu w górach - a w tym przypadku w Szczyrku - który posiada basen, to w takim przypadku podstawa. Warto jednak wiedzieć, jakiego rodzaju aktywności na basenie hotelowym możemy uprawiać i na co trzeba się przygotować.

Basen hotelowy - jak miło spędzić czas?

Możliwości, jeśli chodzi o spędzenie czasu na basenie, jest bardzo dużo. Możemy nie tylko pływać, ale też korzystać z różnego rodzaju udogodnień, w które wyposażony jest basen w Hotelu Meta. Jednym z nich, jest z całą pewnością możliwość skorzystania z masaży wodnych. Zdecydowanie jest to forma rozrywki, która nie tylko nas zrelaksuje i pozwoli się odprężyć, ale też znacząco poprawi stan naszego zdrowia. Osoby, które borykają się z przewlekłymi bólami kręgosłupa czy karku, zdecydowanie powinny zainteresować się właśnie taką formą spędzenia czasu na basenie. Oczywiście, nie jest to jedyna forma aktywności z której możemy skorzystać przebywając na hotelowym basenie.

 

 

Dla fanów relaksu w ciepłej wodzie, także znajdzie się coś ciekawego. Możliwość spędzenia miło czasu ze znajomymi w jacuzzi, to kolejna atrakcja hotelowa, którą dla swoich gości przygotował Hotel Meta. Ciepła woda i bąbelki - któż z nas tego nie lubi? Jeśli zatem niekoniecznie mamy ochotę na pływanie, zawsze możemy skorzystać z powyższej opcji.

Nie tylko basen hotelowy - sprawdź inne atrakcje!

Pływanie, kąpiel w jacuzzi czy masaże wodne, to tylko niektóre z licznych atrakcji, które czekają na gości Hotelu Meta. Warto jest jednak wspomnieć, że Hotel Meta w pewien sposób połączył basen ze strefą wellness i dzięki temu, opcji na spędzenie miło czasu w hotelu, jest znacznie więcej. Jedną z nich, z całą pewnością bardzo oryginalną, jest łaźnia fińska.

 Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję