NOCLEG24H.PL

Hotel, restauracja przy autostradzie a2 - Hotel Sezony

Opublikowano: 14-04-2022

Kategoria: Wiadomości, aktualności

Wróć do spisu wpisów


Hotel Sezony jest bardzo dobrym miejscem na wypoczynek wysokiej klasy. Można korzystać z niego przez dowolny czas. Restauracja oraz hotel Sezony ulokowana jest na wschód od Poznania, stolicy Wielkopolski. Dojazd do tego miejsca jest łatwy, ponieważ w pobliżu położone są droga ekspresowa S5 oraz autostrada. Dojechać tam można samochodem z dowolnego miejsca w Polsce. W pobliżu jest ścieżka rowerowa oraz chodnik, co pozwala spokojnie spacerować i przemieszczać się bez najmniejszego problemu.

 

 

 

 

Hotel jest dobrej klasy 

Hotel jest niezwykle wygodny, dostępne są w nim pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz typu superior z dodatkowymi atrakcjami. Jest to dobra jakość i sprawdza się naprawdę doskonale. W takich pokojach można spędzić weekend, tydzień lub dwa tygodnie. Noclegi oferowane są ze śniadaniami smacznymi, obfitymi i dobrze przygotowanymi. Restauracja oferuje doskonałe posiłki. Można zjeść w niej obiady i kolacje, wybrać się na podwieczorek, napić się kawy lub wina. Hotel autostrada A2 jest miejscem dla osób ceniących jakość oraz piękne rozwiązania w doskonałym stylu. 

 

Wyjątkowe wesele tylko w tym miejscu 

W restauracji można zorganizować doskonałe spotkania towarzyskie oraz wszelkie uroczystości rodzinne i biznesowe, zaplanować rodzinny obiad lub biznesowe spotkanie. Dania są smaczne oraz przygotowane z najwyższej klasy składników. Najwyższa jakość jest oferowana w niewysokiej cenie. Hotel posiada dobrą salę weselną, ładnie przygotowaną oraz zaaranżowaną. Można w niej organizować wesela, imprezy, wszelkie wydarzenia firmowe. Solidna jakość takich wydarzeń jest ważna, a klienci wracają do hotelu zawsze wtedy, gdy są zadowoleni z jego oferty. Wesela organizowane są profesjonalnie, w ładnych, stylowych wnętrzach, z profesjonalną obsługą kelnerską, znakomitymi daniami kuchni polskiej lub międzynarodowej. Elegancka, dobrze oświetlona sala weselna posiada parkiet taneczny, na którym możliwe są całonocne tańce i swawole. Menu jest specjalnie skomponowane, a hotel otacza zadbany ogród. Malowniczy pejzaż daje zadowolenie wszystkim. Pracownicy hotelu zadbają o gości weselnych i zaoferują im wyjątkowy serwis w niewysokiej cenie. Restauracje przy A2 są ulokowane w tym miejscu. Para młoda jest witana chlebem i solą, goście otrzymują kieliszek musującego wina. Nocleg dla nowożeńców jest zorganizowany w pokoju superior plus. Para młoda dostaje pyszne śniadanie i może spędzić miłe chwile razem. W ogrodzie można zorganizować sesję zdjęciową, a filmy prezentuje się w Sali Bankietowej. Parking przy hotelu jest monitorowany. Dodatkowym bonusem jest specjalna zniżka na noclegi dla gości weselnych. 

 

Miło spędzić można czas w hotelu Sezony

W tym miejscu można miło spędzić wolne chwile. Zdecydowanie warto wybrać taki hotel jako miejsce relaksu, sposób na zorganizowanie imprezy rodzinnej, towarzyskiej czy też biznesowej. Staranna praca osób zatrudnionych w tym miejscu przekłada się na zadowolenie każdego klienta. Jakość działania jest tym, co istotne dla każdego klienta lubiącego wyjątkowe rozwiązania w dobrych cenach. 

 

Zapraszamy hotel i resturacja - https://sezony.pl/

Sezony - Restauracja i Hotel

Ul. Topolowa 25
62-025 Trzek, Polska

 Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję