NOCLEG24H.PL

Atrakcja dla każdego - taxi wodne w Gdyni

Opublikowano: 25-04-2022

Kategoria: Przewodnik turystyczny

Wróć do spisu wpisów


 

Nadmorskie kurorty zachwycają pięknymi widokami i niezapomnianymi atrakcjami. W tym miejscu spędzamy wakacje, urlopy i weekendy, ciesząc się odpoczynkiem od obowiązków. Na uznanie zasługuje taxi wodne w Gdyni, z którego skorzystają całe rodziny i grupa przyjaciół. To atrakcja, która na długo pozostanie w pamięci.

 

Taxi wodne Gdynia

Jeśli chcemy przypłynąć do Gdyni z dowolnego portu w Zatoce Gdańskiej, możemy skorzystać z pojazdu typu taxi wodne. Jest o motorówka RIB 150KM. Dzięki takiej atrakcji poczujemy morską bryzę, słońce na twarzy i zobaczymy całkiem nowe zakątki Polski. Możemy delektować się przyrodą i klimatyczną muzyką. Wieczorem łódź jest podświetlana, co doskonale się prezentuje. W czasie wakacji nie musimy martwić się szybkim dotarciem do Gdańska, Sopotu lub innego miejsca Zatoki Gdańskiej. Korki mogą nam utrudnić całą trasę, dlatego alternatywą jest taxi wodne w Gdyni. Miejscem docelowym jest tutaj Gdynia, a wyprawy odbywają się w dowolnych miejscach Zatoki, jakie wybiera klient. Łódź robi wrażenie i daje masę emocji. Maksymalna liczba pasażerów obejmuje 10 osób, poza sternikiem. Jak wygląda czas wynajmu? W tym wypadku czas jest do ustalenia, a taxi wodne Gdynia pływa od godziny 9 do 20.

 

 

 

Niezapomniana atrakcja

Wypożyczenie taxi tego typu wiąże się z pomocą doświadczonego sternika. Taka osoba posiada uprawnienia motorowodnego sternika morskiego, co daje pewność zachowania bezpieczeństwa na morzu. Nowoczesna motorówka zapewni nam masę atrakcji i wrażeń, które na długo pozostaną w umysłach klientów. Podczas podróży czekają na nas błękitne fale, szerokie plaże i miejska architektura. Co ciekawe, pojazd posiada klimatyczne podświetlenie. Zapewnia ono wrażenia wieczorem. Nie zapominajmy też o stoliku, echosondzie i systemie nagłośnieniowym. Przy stoliku wygodnie zjemy posiłek z najbliższymi. Echosonda z kolei ma za zadanie sprawdzać, czy pod łodzią przepływają ryby. Profesjonalna obsługa doświadczonego sternika jest niezwykle cenna. Rezerwacja odbywa się internetowo, a po uzupełnieniu danych, taxi wodne kontaktuje się z odbiorcami.

 

W sytuacji, gdy dojdzie do kiepskiej pogody na dobę przed rejsem, ustalany jest nowy termin wyprawy. Jazda taxi wodnym jest frajdą dla całej rodziny. Motorówka pomieści do dziesięciu osób i da sporo radości. Możemy dzięki temu bardzo szybko dostać się do Gdyni, z dowolnego portu w Zatoce Gdańskiej. Polskie morze cały czas przyciąga turystów.Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję