NOCLEG24H.PL

Kluczowy element przy organizacji pokoi hotelowych dla gości

Opublikowano: 28-04-2022

Kategoria: Wiadomości, aktualności

Wróć do spisu wpisów


Jeżeli planujesz startowanie z biznesem hotelarskim lub zbliża się czas na renowację pokoi, koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. Dowiesz się z niego, czym warto się kierować przy wyborze najistotniejszego elementu – materaca hotelowego.

 

 

 

Kluczowy element przy organizacji pokoi hotelowych dla gości - materac hotelowy

 

Dlaczego wybór odpowiedniego materaca hotelowego jest tak istotny?

Okazuje się, że materac hotelowy jest głównym czynnikiem wpływającym na ostateczny poziom zadowolenia gości. Jakość snu przekłada się na to, jak odczuwalne jest zmęczenie w ciągu dni pobytu. Osoba, która jest obolała i śpiąca będzie znacznie bardziej wrażliwa na niesprzyjające bodźce i bardziej skora do szerzenia niepochlebnych opinii na temat ośrodka. Natomiast dobrze przespana noc będzie wprawiała w dobry nastrój w ciągu dnia. Warto pamiętać, że główną funkcją hotelu jest zagwarantowanie komfortowego wypoczynku dla gości. Dlatego tak istotnym elementem jest zatroszczenie się o doskonałej jakości materace hotelowe.

Jakie cechy ma dobry materac hotelowy?

Znacznie prostszym zadaniem jest wybór materaca na prywatny użytek. Poziom miękkości można z łatwością dostosować do własnej wagi i preferencji. W przypadku materacy hotelowych produkt powinien być maksymalnie uniwersalny. Będą z niego korzystały zarówno dzieci, jak i dorośli. Idealny materac hotelowy powinien gwarantować doskonałe podparcie dla kręgosłupa, a jednocześnie nie być zbyt twardy. Jest to niezwykle ciężkie zadanie.

To co odróżnia materac do zastosowań komercyjnych jest także poziom eksploatowania. Poszukując dobrego modelu warto zwrócić uwagę na jakość. Powinien być wykonany z komponentów najwyższej jakości, co znacznie zmniejsza ryzyko konieczności wymiany w przeciągu najbliższych lat. Dobrze także poszukać firmy, która deklaruje ręczne wykonywanie. Jest to gwarancja, że elementy zostały skrupulatnie połączone i zmniejszone zostaje ryzyko uszkodzeń.

Z jaką firmą podjąć współpracę?

To, co jest najbardziej cenne przy wyborze odpowiedniej firmy, jest możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa. Polski producent JMB umożliwia przeprowadzenie dokładnego wywiadu w kwestii potrzeb i jest w stanie dobrać idealne technologiczne rozwiązanie. W swojej ofercie posiadają różnorodne propozycje baz do rozwiązań kontynentalnych, dostosowane do konkretnych potrzeb.

  • Baza Simple – podstawowe rozwiązanie, odpowiadające na większość potrzeb
  • Baza Komfort – zaawansowane rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku bardziej wymagających gości
  • Baza Komfort Lux – najdoskonalsza technologia, dla najbardziej luksusowych pomieszczeń

To co jest również istotnie, decydując się na współpracę z JMB każda z propozycji może być dokładnie spersonalizowana i jest wykonywana na specjalne zlecenie. Daje to gwarancję, że ostateczny produkt będzie doskonale spełniał wszelkie oczekiwania.

 

 

 Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję