NOCLEG24H.PL

Pobyty, zabiegi SPA oraz noclegi - pomysły na weekend


Obiekty noclegowe z ofertą spa. Połącz swój odpoczynek, wyjazd z możliwością regeneracji w strefie SPA. 

Czym jest SPA?

SPA jest to zestaw zabiegów odnowy biologicznej, który służyć ma poprawie samopoczucia. Świadczące najwyższej jakości usługi z zakresu kosmetologii, pielęgnacji oraz lecznictwa. Dedykowane jest każdej osobie czującej chęć zrelaksowania się oraz służące regeneracji duszy i ciała. Wprowadzające klienta w błogi relaks, z którego nie ma już ucieczki. Co więcej, takie usługi są ogólnodostępne w wielu hotelach oraz gabinetach kosmetycznych na terenie całej Polski. 

Nic nie znaleziono

Przykładowe zabiegi, które można wykonać w ośrodkach SPA

Oferta obejmująca zabiegi SPA będzie różna w zależności od wyboru miejsca, na które klient się zdecyduje. Jednakże w każdym z tych miejsc może liczyć na pakiet wielu pozytywnych doznań relaksacyjnych. Zabiegi SPA obejmują swoim działaniem obszary takie jak twarz oraz ciało. Oto kilka z nich, które występują w SPA:

  • zabiegi na ciało tj. masaże klasyczne, relaksacyjne, lecznicze, gorącymi kamieniami, aromaterapeutyczne, masaże dla kobiet w ciąży oraz dla młodych mam, zabiegi wyszczuplające oraz ujędrniające, krioterapia
  • zabiegi na twarz tj. peelingi, mikrodermabrazja, pełne oczyszczanie, zabiegi na bazie kwasów, lifting bez skalpela
  • face mapping, czyli określenie stanu skóry klienta
  • manicure oraz pedicure
  • laminacja rzęs lub brwi

To tylko kilka  z wielu zabiegów, które proponuje SPA. Ciekawą opcją są oferty, które gwarantują chwile pełne relaksu wraz z ukochaną osobą lub przyjaciółką, które klient może znaleźć w ofercie wielu hoteli oraz gabinetów kosmetycznych np. masaż dla dwojga, czy babski wieczór z lampką prosecco. W celu przedłużenia relaksu wiele hoteli ma możliwość zakupu pobytu weekendowego lub day spa, które składa się na całodniowe lub kilkugodzinne zabiegi skupiające się wokół różnych partii całego ciała. 

Jak wygląda wizyta w SPA?

Wizyta w SPA przebiega wedle oczekiwań klienta. Mianowicie czas poświęcony w tym miejscu należy do godzin relaksu oraz ukojenia zmysłów. Wykwalifikowane grono pracowników dba o komfort oraz świetne samopoczucie swoich klientów. Zabiegi wykonywane są z dbałością o najmniejsze detale od wyciszenia po relaksacyjną oprawę muzyczną. Wszystko w trosce o zapewnienie niezapomnianego klimatu dla odwiedzających gości. Po zapoznaniu się klienta ze sposobem świadczonych usług oraz informacjami przygotowawczymi rozpoczyna się jeden z wybranych przez klienta zabiegów. Co najważniejsze opisane usługi odbywają się w wyosobnionym pomieszczeniu, które gwarantuje poczucie komfortu oraz intymności dla osoby korzystającej z oferty zabiegów SPA. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję