NOCLEG24H.PL

Noclegi województwo pomorskie.


Pomorskie - tu nie będziesz się nudzić

Gdańsk, Gdynia, Sopot - i atrakcji wystarczy na całe wakacje. A przecież województwo pomorskie to nie tylko Trójmiasto! To zamek w Gniewie, katedra w Pelplinie i niezwykle malownicza Szwajcaria Kaszubska. To nadmorskie wydmy i Bory Tucholskie. To spływy kajakowe Wdą, Słupią Wierzycą czy Radunią.


Jeśli więc zdecydowałeś się na urlop w województwie pomorskim, dokonałeś bardzo dobrego wyboru. Noclegi POMORSKIE oferuje wszędzie - nie tylko w wielkich miastach. Noclegi nad morzem to choćby Ustka, Rowy, Łeba, Dębki, Karwia, Jurata czy słynne Chałupy. Ale ciekawa oferta to także Charzykowy, Chojnice czy Kartuzy. Tu nie będziesz się nudzić!

 


Dolina Charlotty resort & spa

Wieś | POMORSKIE | Słupsk | Pozostałe | Luksusowe

Dolina Charlotty resort & spa to kompleks znajdujący się 10 kilometrów od morza w Ustce i 10 kilometrów od Słupska. Na swojej powierzchni, która zajmuje 120 hektarów, posiada Spa Bali Hai z pokojami, restaurację, Roc...

u Chłopa Henryk Kostuch

Jeziora | POMORSKIE | Chmielno | Kaszuby | Folwarki

Jesteśmy rodziną z Kaszub, która bardzo ściśle trzyma się tradycji, którą bardzo chętnie podzielimy się z naszymi gośćmi w mowie, śpiewie oraz tańcu.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegową na kaszubach z ...


Województwo pomorskie położone jest na północy kraju nad Morzem Bałtyckim, u ujścia najdłuższej rzeki Polski, Wisły. Na zachodzie graniczy z województwem zachodniopomorskim, a na południu z województwami wielkopolskim i kujawsko-pomorskim, na wschodzie z województwem warmińsko-mazurskim, a na północy z Morzem Bałtyckim.

Nadmorski krajobraz składa się z wydm, jezior przybrzeżnych, szerokich plaż i piaszczystych plaż. Położenie na wybrzeżu w znacznym stopniu determinowało gospodarkę regionu. Stolicą regionu jest Gdańsk, miasto prawie pół miliona mieszkańców, którego historia sięga 1000 lat.

Inne duże miasta to: Gdynia, Słupsk, Tczew i Sopot. Region zajmuje powierzchnię 18 293 kilometrów kwadratowych. Populacja regionu wynosi około 2,2 miliona ludzi i ma 42 miasta i prawie 3000 wsi. Administracyjnie dzieli się na 16 powiatów wiejskich i 4 dzielnice miejskie, które są podzielone na 123 gminy.

Polecamy -  Stacja Gdańsk - plaża dla wymagających

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję