NOCLEG24H.PL

Noclegi Pieniny


Szukasz noclegu w regionie Pieniny?

Pieniny, przede wszystkim ich środkowa część, są jednym z popularniejszych regionów turystycznych w Polsce. Pod względem liczby turystów zajmują w Polsce drugie po Tatrach miejsce

Ten region ma wiele uroku, a wyprawy po tych górach mogą się dla każdego z nas stać wyjątkową przygodą. Pieniny to wspaniała kultura i historia, przyrodnicze bogactwo oraz krajobrazy, które mogą olśnić każdego.


Hotel Nawigator ***

Miasto | MAŁOPOLSKIE | Szczawnica | Pieniny | Hotel

Hotel Nawigator***to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, ludzi pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem, jak również dla lubiących aktywne formy spędzania czasu. Do dyspozycji gości Hotel Nawigator oddaje 57 pokoi -...


Pieniny i ich fenomen


Na czym polega wyjątkowość Pienin? Wielkim walorem tych gór jest wspaniały krajobraz, w którym rolę wyjątkowo ważną odgrywają wapienne turnie. To dzięki nim w tej części Karpat można się poczuć niemal jak w Tatrach, choć w rzeczywistości wysokość pienińskich szczytów sięga około 1000 m. n. p.m. Pieniny to wspaniałe doliny, ciekawe trasy turystyczne oraz bogaty świat fauny i flory. Najcenniejszy skrawek tej grupy górskiej podlega ochronie jako Pieniński Park Narodowy. Utworzony w 1932 roku, był pierwszym przygranicznym parkiem narodowym w Europie. Wycieczki po jego terenie są dziś nie tylko wspaniałą przygodą, ale i jedyną w swoim rodzaju lekcją przyrody.

 

 

Zapraszamy do rezerwacji noclegów w Pienienach.

Pieniny miejscowości

Krośnica, Łapsze Niżne, Sromowce Wyżne, Grywałd, Łapsze Wyżne, Jaworki, Czorsztyn, Niedzica, Krościenko, Sromowce Niżne, Szczawnica.

Booking.com - rezerwacja miejsc na nocowanie w różnych regionach turystycznych.
Booking.com
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję